Devlet dairesine bisiklet alınması yasak olabilir fakat böyle düşmanca tavır yapılması gerekmezdi

Primattan Geldim

Forum Demirbaşı
Tepki
388
İsim
Onur G.
Başlangıç
2003—04
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Katlanır
Bankaya bir sey sorup çikacaktim bombos bankaya girdim bir köseye biraktim ama güvenlikçi sorun çikarinca disari koymak zorunda kaldim.Hayir bir de bisiklet kullanilmayan bir yerde yasiyorum.Ne olur 10-20dk izin versen ne olur bombos yerde ?

Scudo

stalker

Aktif Üye
Tepki
46
İsim
Ahmet ö.
Bisiklet
b'Twin
O değilde ankaraya ekimde gelmiştim bisiklet kullanan 1 veya 2 kişi gördüm, ankarada kullanan o kadar az mı ?

Artık Yok

Forum Bağımlısı
Tepki
1.463
Ülkemiz insanının ( Büyük çoğunluğun ) bisiklete bakış açısı şudur : Bisiklet en başta çocuklar tarafından sadece yaz ayları mahalle aralarında kullanılan mevsimler bir oyuncaktır büyükler için normal kıyafetler ile
( Üzerinde ne varsa don gömlek vs ) sadece aklın alabildiği ölçülerde kısa mesafelerde kullanılan genellikle bakımsız ve eski bir ulaşım aracıdır apartman görevlileri için de el ayaktır çünkü onunla birşeyler taşımak elde götürmekten daha kolaydır
Hal böyleyken işe bisiklet ile gidip gelmek , dışarıda kişisel işler için bulunmak zorunda olunan anlarda ulaşımı bisiklet ile sağlamak bu tiplere biraz entel dantel geldiği için ve aslında kendileri bunu yapamadığı ve bu kafayla da hiçbir zaman yapamayacağı için onlara ters geliyoruz mutlaka bir yolunu bulup bizlerden baskın çıkmaya çalışıyorlar ve genelde haklı da oluyorlar aslında bu tiplerle muhatap olmak yerine sağlamlığından endişe duymadığınız bir kilitle müsadesi alınan bir esnafın dükkanı önüne kilitleyip içerideki işinizi öyle görseydiniz bu diyalog yaşanmayacaktı elbetteki tavır kabul edilemez ve hiç hoş değil ancak içeriye girmeden ''Çok kısa bir süre işim var ancak bisikletimle girmek istiyorum çünkü yanımda kilit yok müsade edermisiniz?'' Deseydiniz ve aynı tavrı yine görseydiniz o zaman yüzde yüz haklı olacaktınız ve size gidin müdürlerine sivil bir günde gidin ve şikayetçi olun derdim yanlış anlamayın yine haksız değilsiniz tavır çok çirkin ancak içeriye pat diye bisikletle girince o tiplere de söz söyleme fırsatı vermiş oluyorsunuz malesef

• Beğen
Tepkiler: stalker