Deveyükü ve Tuğçe hanım çok teşekkürler

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Arkadaşlar beni tanıyanlar bilirler ki haksızlık karşısında çok sert tepki koyuyorum ama sezarın hakkı, sezar demesini de çok iyi bilenlerdenim.

Efendim Dün öğle sonrası kuzen aradı "abi doktor oral b tavsiye etti ama fiyatlar pahalı olduğundan iyice araştır" demiş ve bende işin acil olduğundan nette kısa bir araştırma yaptım.
Bulduğum 3000 serisi 299 tl fiyattan satılıyor yada nette ne olduğu belli olmayan yerlerde ise nispeten ucuz ama internetten satın alma için güven gelmiyor.
Fiyatlara bakarken (link) adresini gördüm v efiyatının 219 tl olduğunu görünce hemen telefona sarıldım ve ürünün ellerinde olmadığını ama isterseniz yarın ( bugün için ) saat 11 kadar getirteceklerini Tuğçe hanım söyledi ve bende 2 takım yedek uçlarıyla siparişi geçtim. Kuzenede dedimki burası olmazsa bir başka yerden sipariş geçerim ama bugün bir baktım Tuğçe hanım arıyor ve ürün ellerinde olduğunu söylüyor.

Hemen gittim dün akşam 219 tl olan ürün 214 tl olmuş:) 2 takımda yedek başlık 48 tl ettimi 260 tl. Teknosa ve bimeks te sadece makina 299 tl.

Buradan en başta çok şirin ve sevimli Tuğçe hanıma başta olmak üzere tüm deveyükü çalışanlarına çok teşekkürler ediyorum.

ÜRÜN BUDUR:

(link)

http://images.hepsiburada.net/assets/SG/500/SG_15164828.jpg

Scudo

nonsteril

Forum Demirbaşı
Tepki
786
Bisiklet
Tern
Sonuna kadar okudum forumla ilgili birsey mi diye... Bu tesekkür forumdakilerden kimleri ilgilendiriyor acaba?
Biri yeni konu actiginda hemen yukleniliyor forum çöplüğe döndü diye çoğu bisikletle ilgili olmasina rağmen.

HAYRO35

Üye
Tepki
14
İsim
HAYRULLAH YURDAKUL
Bisiklet
Merida
Zincir temizlemede belki kullanılabilir onun dışında bisikletle bi alaka kuramadım

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Öfkemi kontrol edemedim ama sevgili Ahmet'in mesajı ile hatamı telafi adına mesajlarımı sildim ama empati iyi bir şeydir.

Ahmetgitar

Forum Bağımlısı
Tepki
5.634
İsim
Ahmet
@Asusmune tepkiniz fazla sert değil mi? Arkadaşlar nezaketle görüş bildirmişler, ben olsaydım bir şey yazmazdım, doğrusu yazmama olduğu için değil, gerek görmediğim için. Ama her eleştiriye de "çemkirmek", "kafayı çalıştırmak", "kaç saat forumda aktif olunmuş" gibi yanıtlar alınacaksa da adeta diken üzerinde yazarız.
Bence kırmaya, kırılmaya ve sert tepkilere hiç gerek yok. Bir avuç insanız şurada.

nonsteril

Forum Demirbaşı
Tepki
786
Bisiklet
Tern
@Asusmune silmis oldugunuz mesajlari görmedim açıkçası. Her yeni acilan konuyu okumaya calisiyorum. Elestriyi kaldirabilecek olgunlukta olduğunuzu düşünerek cevap yazmistim. Umarim saygi cercevesinde mesajlar yazarak beni yanıltmamışsınızdır. İyi günler.

Ahmetgitar

Forum Bağımlısı
Tepki
5.634
İsim
Ahmet
@Asusmune
Hepimiz birbirimizi kırabiliyoruz zaman zaman. Ancak siz hatayı kabul etme erdemliliğini göstererek beni yanıltmadınız.
Çok teşekkür ederim, iyi akşamlar...

mtbcanavarı

Daimi Üye
Tepki
162
İsim
mosso
Başlangıç
2007—08
Bisiklet
Kron
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Biraz saçma olmuş diş fırçası.

SagFan

Daimi Üye
Tepki
189
Başlangıç
2015—16
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Zincir temizlemek icjn paylaşılmis önemli değil :)

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Arınç

Saçma değil aslında, yukariya bakarsan "konu dışı" yazar ve deveyükü de şu ekonomik krizde sıkıntıya düşenlerden biridir ve bende kendilerine böyle bir teşekkür etmek aklıma geldi, rahatsızlık verdimse af ola.:)

@SagFan

Zihni sinir modellemesi ile 40000 devir iyice, derinlemesine de kullanılabilir ama dura ace de hassas başlık kullanılmasını önemle tavsiye ederim :)

Konunun yukarıda kalmasını sağlayan siz 2 dostta ayrıca teşekkür ederim:)

Emre Yönlüer

Forum Bağımlısı
Tepki
2.174
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Trek
Tuğçe hanımı merak etmedim denemez.... :D:D