Derya harikalar diyarında...

Konu, 'Şehiriçi Gezi ve Tur Makaleleri-Fotoğrafları' kısmında Ozge Deniz tarafından paylaşıldı.

1. Fatih - MFG(+)

Fatih - MFG(+) Forum Demirbaşı

Seviye:
    Derya Hanım;

Ellerinize ve padalınıza sağlık çok güzel bir gezi olmuş. Bu sayede Muğla'nın güzel ilçesi Köyceğiz'i de tanımış olduk. Kevser Hanım'a da katılıyorum. Sözünü ettiğiniz muhabbetler beni de bayıyor. Ben bisikletin bir amaç değil hem maddi hemde manevi anlamda bir araç olduğuna inanıyorum. Neyin aracı mı? Doğa ile başbaşa kalmanın, spor yapıp sağlıklı yaşamanın, ve en önemlisi de insanları bir araya getirerek kalıcı dostluklar yaratmanın. :p Ama biz erkekler araba merakı gibi birazda teknik aksesuarlara önem veriyoruz anlaşılan. Bu işin tadını yukarıda saydığım araçları dikkate alarak kaçırmayalım. Fazlası gösteriş merakına giriyormuş gibi geliyor bana. XTR yerine Deore attırıcım olsa nolucak ki? her zaman söylüyorum; en güzel bisiklet insana en güzel anıları yaşatan, uyumla rahat bir şekilde kullanabildiği bisiklettir. Yoksa illa belli bir marka olması belli aksesuarları taşıması gerekli değildir.

Bu arada grupta bayan bisikletseverlerin sayısının da artması beni çok sevindiryor. Umarım bu sayı her geçen gün artar. Bu sayede Kevser Hanım'ın belirttiği sıkıcı muhabbetlerden de bir nebze arınmış oluruz heheheheh:D

Herkese Sevgiler

MFG(+)

Hasan Hakan Koç ve Ozge Deniz bunu beğendi.
    Ozge Deniz

Ozge Deniz Bisikletkolik

Seviye:

teşekkürler.inşallah bundan sonrası olcak.çünkü artık ögrendim.iyi forumlar...

çok teşekkür ederim.köpegim diye demiyorum o bitanedir.sıkı bi koruma içgüdüsü var.gezimi begenmenizde çok güzel.inşallah devamı olcak.selamlar...

içten duygularınız ve desteginiz için teşekkürler.bisikletimin pek özelligi yok.çok eski hatta.ama ben mutluyum onunla.beni yolda hiç bırakmadı.tekrar teşekkürler.sevgiler...

3. Hasan Hakan Koç

Hasan Hakan Koç Bisikletkolik

Seviye:

ataruh kadeşim in ruhundaki kartal herzaman seni özür tutacak tabiat ve doğa ve macera ile başbaşa bırkacak . çünkü sen bunu tüm mesajlarında hissediyor ve yaşıyorsun
    en azından beni gözlemim bu yönde
    o yüzden derya hanıma katılıyorum demeye yerden göğe kadar hakkın var :in:

gerçekten çok hoş bir gezi ve sunum olmuş içinde hertürlü sevgi var ben resimleri görünce bakalım ilk kim sele yüksekliğinden bahsedecek derken:rolleyes: .
    bakış açısı ile ilgili çok da yerinde olan yorumları okuyunca herhalde artık böyle bir densizlik yapılmaz diye düşünüyorum;)

derya hanım elinize sağlık çok hoş olmuş ama fotoları çeken de birisi varmı. varsa o kadeşimiziçinde hoş bir gezi olmuş yoksa hep ten süper bir gezi bazen insan yanlızlığın da tadını doğa ve can dostu köpeği ile çıkarmalı çok da hoş olur gibime geliyor

sağlıcakla kalın:) :) :)

Ozge Deniz bunu beğendi.
  4. H.Can DEMİREL

H.Can DEMİREL Bisikletkolik

Seviye:
    Derya merhaba çok güzel bir gezi olmuş.Paylaşımın için teşekkür ederim...

Ozge Deniz bunu beğendi.
  5. KevSerSeri

KevSerSeri Bisikletkolik

Seviye:
    Yahu sorma muhabbetlerin içine gire gire biz de neyin en olduğunu öğrendik. Full xtr set 1600$ mış mesela, en son onu öğrendim arkadaştan.

Bir gün Erkut msnde wc almayı düşünüyorum dedi. 'Alma alma sen onu baksana adında meymenet yok o ne öyle tuvalet gibi' dedim. Huaaaa yarıldı gülmekten. :) Meğerse o world cup'ın kısaltmasıymış. Ben nerden biliyim! Onu da öğrenmiş olduk... hahahahahahahah :D

6. tırt kaptan

tırt kaptan Forum Demirbaşı

Seviye:
    Bu bahar bir Köyceğiz yapsak fena olmaz gibi görünüyor. Paylaşım için çok teşekkürler. Köpeğiniz de çok tatlı görünüyor bazen bende bisikletle giderken bana eşlik edecek bir köpek beslesem mi? diye düşünüyorum ama sorumluluğu çok büyük o yüzden iyi düşünmek gerekiyor...

Ozge Deniz bunu beğendi.
  7. mehmet_svm

mehmet_svm Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Çok güzel bir gezi gerçekleştirmişiniz,fotolar çok güzel,harika bir yerde yaşıyorsunuz,gerçekten imrendim,

Ozge Deniz bunu beğendi.
  8. Ender Alıcıoğlu

Ender Alıcıoğlu Onursal Üye

Seviye:
    Deryacım merhaba
    Nihayet sende bizim aramıza katıldın. Gezini yayınlamışsın. Çok güzel bir gezi yapmışsın. Hele ki köpeğininde, yanında olması,gezinin değerini, bir o kadar artırmış.
    Bundan sonra seni, her hafta bu sayfalarda, bir gezi tanıtımında görürüz , sanıyorum. Sana, güzel geziler ve başarılar diliyorum.

Selam ve sevgilerimle.
    Hoşçakal.

Ozge Deniz bunu beğendi.
    Ozge Deniz

Ozge Deniz Bisikletkolik

Seviye:

sagolsun arkadaşlar hep güzel şeyler yazdılar.sadece tommy vardı yanımda.rica ettigim yoldan geçenler çekti benim oldugum 2 fotografı.geriside bana ait zaten.iyi dilekleriniz içinde teşekkürler ....

10. İLKER TAŞ

İLKER TAŞ SPECİALİZED. S-WORKS M5 HARDTRAİLL ALL......

Adı:
    İLKER
    Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    günlük güneşlik bir gezi olmuş bol pedallı günler

Ozge Deniz bunu beğendi.
    Ozge Deniz

Ozge Deniz Bisikletkolik

Seviye:
    merhaba Can Abi.ben çok eglendim bu gezide.teşekkürler.sevgiler...

ben genelde şehir içi geziyorum.ama gezilcek yerler mutlaka vardır.köpek işine gelince bencede iyi düşünün.çünkü evlat gibi oluyo.açmı soguktamı diye aklım hep onda oluyo.bide yemek vermesi bazen sıkıyo açıkcası.ama dostlugu bambaşka güzellikte.benden bukadar.teşekkürler yorum için...

ben daha pek biyerini gösteremedim aslında.ama inşallah bundan sonrası daha iyi olcak.teşekkürler...

12. Nedret Günaydın

Nedret Günaydın Onursal Üye

Seviye:
    dertler derya olsa bende bir sandal şarkısını yeniden bestelemeliler bence,kartpostal gibi fotoğraflar ve o kadar sevimli bir dostunla bizleri tanıştırdığına teşekkürler,devamı bekleriz..

Ozge Deniz bunu beğendi.
  13. semrta

semrta Forum Bağımlısı

Seviye:
    size de köpişinize de sevgiler,ne güzel gezmişsiniz :) egeli olmak ayrıcalık :)

Ozge Deniz bunu beğendi.
    Ozge Deniz

Ozge Deniz Bisikletkolik

Seviye:
    merhaba Ender Abi.İnşallah devamı gelcek.havalarda güzel.hasta olmam artık.iyi dileklerin içinde çok teşekkürler.sevgiler,saygılar...

havalar güzel.artık insanın evde oturası gelmiyo.kendimi resmen attım dışarı.darısı diger bisiklet dostlarına.teşekkürler...

havalar güzelleşti.artık gezmek zamanı.evde sıkılıyo ruhum.darısı sizlere.teşekkürler.iyi forumlar...

ben teşekkür ederim.güzel şarkı.begenmenizede sevindim.tommy2ninde dili olsa kesin oda memnun oldum derdi:D iyi forumlar...

evet çok güzeldi.tommy'de ününe ün kattı.keşke oda burda yazabilseydi duygularını.bizdende sevgiler,saygılar.teşekkürler...

bora_jb bunu beğendi.
  15. İsmail Ağıllı

İsmail Ağıllı Onursal Üye

Seviye:
    vay vay derya arkadaşım geziden çok keyif almışsın yüzündeki gülücüklerden belli çok güzel bir hava var muğlada sanırım çiçekler açmış güneşli hava ,daha ne olsun güzel yüzünden gülücük kalbinden bisiklet sevğisi hiç eksik olmasın paylaşım için teşekkürler

Ozge Deniz bunu beğendi.
  16. felis911

felis911 Bisikletkolik

Seviye:
    teşekkürler paylaşım için güzel gezi olmuş. benim için de farklı bir yeri var köyceğizin

Ozge Deniz bunu beğendi.
  17. bora_jb

bora_jb Forum Demirbaşı

Seviye:
    gezı cok eglencelı gecmıs glıba fotolar ole gosterıyor paylasım ıcın saol

Ozge Deniz bunu beğendi.
  18. Ediz Tevfik Özgan

Ediz Tevfik Özgan Bisikletkolik

Seviye:
    Geziniz için teşekkürler. Bakıyorumda bende anı duyguları paylaşmakla beraber, doğadan, börtü böcekten sözeden erkek gurubunun +30 olması dikkatimi de çekmekte yani bayanlar 10 yıl önce olgunlaşmakta mı acaba?

Ozge Deniz bunu beğendi.
  19. byloft

byloft Aktif Üye

Seviye:
    güzel bi gezi olmus derya abla sanırım bu fotolu ilk gezin :)

Ozge Deniz bunu beğendi.
    Ozge Deniz

Ozge Deniz Bisikletkolik

Seviye:
    evet süperdi.havalarda artık güzel.ya çok teşekkür ederim ismail.iyi dileklerinede acayip mutlu oldum:D .sevgiler...

köycegiz benim içinde önemli.ben teşekkür ederim...

tommy olmasaydı bukadar güzel geçmezdi.asıl teşekkürler tommye benden.:p yorumlar içinde size tabiki.iyi forumlar...

galiba öyle.gerçi herkes farklı bu dünyada.neyse ben teşekkür ederim.bol pedallı günler dilerim...

fotograflı ve fotografsız ilk gezim.1 yıldır hastalık ve şehir dışında olmam dolayısıyla bisikletimden uzak kalmıştım.neyseki şimdi mutluyum.yorum için teşekkürler.sevgiler...