Deore LX Fren kolu???

Konu, 'Frenler' kısmında Alican tarafından paylaşıldı.

1. Alican

Alican Bisikletkolik

Seviye:
    Deore Lx fren kolu arıyorum...Sanırım artık üretilmiyor...Nasıl bulabilirim....Bilgilendirirseniz sevinirim...:)

2. Uğur Taşdemir

Uğur Taşdemir Bisikletkolik

Seviye:
    Bende LX Rapidfire Fren-vites kombo kollar var. Sıfır kadar yeni, istersen verebilirim uygun fiyata.

Alican bunu beğendi.
    Alican

Alican Bisikletkolik

Seviye:
    Combo değilde sadece fren arıyorum...
    Fakat bulamadığım takdirde düşünebilirim...:)

4. HaliliOzturk

HaliliOzturk Yeni Üye

Elimde LX'in aradığınız fren kollarından var. Sorunsuz çalışıyor ve oldukça sağlam. Diğer bisikletime takmak için almıştım ancak fazla üst model kaldığı için kullanmıyorum. LX Gold serisi. Aynı zamanda XT paralel baskı V frenler de var. Kollar için 30 YTL düşündüm ben. XT frenler için de ilgilenirseniz ön arka 80 YTL.

İlginizi Çekebilir

upload_2017-3-26_12-33-9.png
Her şey demek olmasa da, düzenli aralıklarla FTP tespiti yapıp, çalışma programını buna uyarlamak sistematik çalışmanın anahtarıdır, diyebilirim. Kaç çeşit FTP tespiti yapılabilir? 2004 yılında...
PicsArt_09-19-07.46.46.jpg
[ATTACH] [ATTACH] [ATTACH] [ATTACH] [ATTACH] [ATTACH] Merhabalar herkeze Bu gün size bu işlerde acemi olan birisi olarak kendi kafama göre yapmış oldugum tarifi anlatmaya çalışıcam ilk defa...
upload_2016-12-15_15-15-20.png
Hatırlarsınız, geçen yılın Aralık ayında Recovery nabızdan bahsetmiştim (*). Kısaca hatırlamak gerekirse; bir intervalin sonunda pedala basmayı bıraktığımızda nabzımızın ne kadar hızlı düştüğüyle...