İptal Edildi deore Lx 8 li sistem için ön vites +amoeba sele + 2 tane tranzx barend

Konu, 'MTB Bisiklet İlan Arşivi' kısmında alperen_69 tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. alperen_69

alperen_69 Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    eski kadromda çok çok az kullandığım sorunsuz 8 li sistem uyumlu üstten çektirmeli fd-m567 kodlu shimano deore lx ön vites 40 tl

Amoeba sele forumdan eski yönetici bir arkadaştan almıştım pek kullanamadım ikinci bisiklet üzerinde yattı hep şimdi o kadroyu dağıttım satıyorum durumu resimlerdeki gibi iyidir fiyat 25 tl

Barendlerin ikiside tranzx marka bir sette marka tamamen silinmiş bir tarafta hafif belli oluyor çift ayarlıdır farklı bir tip barend olup aldığım dönemde iyi bir fiyat ödemiştim :) ben 20 tl istiyorum ,diğer yazı daha belirgin olan set ise 15 tl durumları resimdekiler gibidir yeni çektim zaten

alperen_69

alperen_69 Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    güncel olmakla beraber lx aktarıcının çapı 28,6 mm dir

İlginizi Çekebilir

mjj.JPG
Bisiklete yaptığımız faydalı yükseltmelerden biri kilitli pedal. Kilitli pedalın güç aktarmada faydası, çalışmayan bazı kasları da çalıştırarak sadece itme değil çekme kuvvetini de uygulatması,...
upload_2017-1-21_18-26-14.png
Geçen yıl Temmuz'da enerji kaynaklarımızı ve bunları nasıl geliştireceğimizi açıklayan bir konu açmıştım: Güç bölgeleri "anlayacağımız dilde" ne anlama geliyor? Aerobik dayanıklılık Laktat eşiği...
image.jpg
1 haftalık çalışma sonrası roller Yaptım. Profil demirler, akıllı Alman rulman yatakları ve rulmanlar, rulmanlı merdaneler ve gerginleştirilmiş makine zinciri ile Bayır tadında Sürüş zorluğu :)...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.