deore jant seti ve v-fren seti ve m520 pedallar

ahmet ozgen

Forum Bağımlısı
Tepki
613
elimde fazlalık olan parçaları nakit ihtiyacım sebebiyle satılığa çıkarıyorum.komple 3 parça için 150 tl kampanya fiyatıdır :)

deore jant seti 1 sezon kullanıldı.ufak tefek çizikleri dışında sorunsuz.fiyata qr leri dahildir.çemberler ace-24 göbekler deore ve teller taiwandır.

fiyat:100 tl
(link)
(link)
(link)
(link)

deore v-fren seti 1 sezon kullanıldı çiziksiz ,sadece pabuçlarda haliyle eskime var o kadar.
fiyat:30tl
(link)

m520 pedallar,çok az kullanılmıştır.tekindeki çizikleri dışında problemsiz.
fiyat:30tl

(link)
(link)

Scudo

Kıvanç ERTÜRK

Forum Bağımlısı
Tepki
70
Bisiklet
Corratec
Merhabalar spd pedallar için teklif gönderdim özelden.Cevabınızı bekliyorum.Selamlar

onur ti

Aktif Üye
Tepki
95
Selamlar, pedalların yanında kalleri de (pullarını vs.) veriyorsanız alabilirim. Teşekkürler.

onur ti

Aktif Üye
Tepki
95
Selam Arkadaşım,
Pedallar için hesap numarana EFT gerçekleştirdim. Kargoyu bekliyorum. İyi günler.

onur ti

Aktif Üye
Tepki
95
Selam Ahmet kardeşim pm'ini aldım, şimdi kontrol ettim, gmail adresimden değil iş mailimden (pazartesi sabah eft yaptıktan hemen sonra) dekontu sana yolladım. Pedalları kısmetse hafta sonu kullanmak istiyorum. Yarın sabah gönder lütfen, geç kalırsan cuma resmi tatil olduğu için elime ulaşmayacak çünkü.
Mağdur etmezsen sevinirim, iyi akşamlar.

Eren Yoloğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
115
fren bacakları duruyorsa hesap bilgilerini ve ne kadar yatırılacağını özel mesaj atarsan sevinirim.