Satıldı Deore Hidrolik Fren Kolu

Konu, 'Yol Bisikleti İlan Arşivi' kısmında serisonu tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. serisonu

serisonu Forum Bağımlısı

Seviye:
    Sağ taraf hasarlı olmak üzere ( çalışmasında bir sorun yok kozmetik olarak hasarlıdır ) sadece hidrolik uyumlu fren kolları satılıktır.
    Forumdan bir arkadaştan 2. el olarak alınmış ve hiç kullanılmadan dual kontrol kollar ile değiştirilmiştir. sorunlu olan kısımın detaylı fotoğraflarını çekmeye çalıştım. sanırım sağ taraf yamulmuş ve daha sonradan düzeltilmiştir. Sol tarafta ise kullanımdan kaynaklanan çizikler vardır.
    2 kolda çalışır durumdadır.
    İstanbul içi görerek karar vererek teslim tercihimdir.
    Şehir dışı alımlarda kargo alıcıya aittir.
    Düşündüğüm fiyat 40 TL dir.
    özel msj dan ulaşabilirsiniz.

2. BF Okuru

BF Okuru Yeni Üye

selam siz bu kolları hangi kaliper ile kullanıyordunuz. benim tektro frenlerden sol kol yağ kaçırıyor acaba bu kolu koysak sistem çalışırmı?

serisonu

serisonu Forum Bağımlısı

Seviye:
    bunlar deore kaliperler ile kullanılıyordu. kaliperleri bunlardan çıkartıp lx dual kontrollere taktım.. sanırım bir sorun olmayacaktır

4. BF Okuru

BF Okuru Yeni Üye

yanılmıyorsam bende az kullanılmış shimano nun düşük model bir 9 lu rublesi var bir kontrol edip size yarın özelden mesaj atayım takas düşünürseniz

serisonu

serisonu Forum Bağımlısı

Seviye:
    özel msj attım.

İlginizi Çekebilir

anzac.png
Yine uzun ve detaylı bir makale ile kaldığımız yerden devam ediyoruz :D Bu haftaki konu beslenme ve su içme. Fakat içinde yağ ve karbonhidrat yakımına dair harika, herkesin işine yarayacak...
upload_2016-10-26_10-10-26.png
Emre Üçüncüoğlu geçen yılın Aralık ayında 2016 hedefleri başlığıyla bir konu açmıştı. 2016 hedefleri Kışa doğru yaklaştığımız bu günlerde, 2017 hedeflerimizi şimdiden belirleyip, buna göre plan...
Website_Drafting_Image_10m_2048x2048.png
Merhaba forumdaşlar :) Aslında başlığı "Drag nedir? Yenir mi?" yapmayı düşündüm ama bu bir Drag'a giriş konusu değil, Drag'ın ne olduğunu zaten bilenler için beyin yakan bilgiler içeren bir makale...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.