Denizli

talha

Üye
Tepki
0
Denizlililer herkese selamlar.
Görünüşe göre denizli grubu baya çoğalıyor.
Bende PAU mezunuyum denizli çevresinde bisikletle çıkmadığımız dağ kalmadı. Aziz selamlar bu arada.

Scudo

umittosun

Daimi Üye
Tepki
303
denızlılı arkadaslar hepınızı 11 mart pazart gunu denızlı beledıoyesı onune beklıyoruz ha unutmadan sabah 08:00da toplanıyoruz denızlıde yasıyan butun bısıklet sever arkadaslar haydı hareket vakti...

• Beğen
Tepkiler: t-genc

umittosun

Daimi Üye
Tepki
303
merhaba arkadaslar 11 mart pazar gunu sabah 08:00da hepınızı denızlı beledıyesı onune beklıyoruz arkadaslar pamukkale denızlı arası guzel bır tur duzenledık hepınızı beklıyoruz

Nedret Günaydın

Forum Bağımlısı
Tepki
3.629
arkadaşlar istanbuldan kalplerimiz sizlerle.iyi bir gezi olmasını dilerim.sevgilerle

neseavci9

Üye
Tepki
0
arkadaşlar merhaba ben neşe yeni bisikletfanı ama çok da vasıflı olmayan bir bisikletfanı;)haziran ortasından itibaren nazillide yani denizliye yakın bir yerlerdeyim umarım faaliyetlerden haberim olur ve güzel bisiklet turları düzenler gerçekleştiririz beni de dahil ederseniz :p
görüşmek üzere hoşçakalın;)

neseavci9

Üye
Tepki
0
selam arkadaşlar ben yeni üye:)haziran ortasından itibaren denizli taraflarındayım organizasyonlardan haberim olduğunda size katılmayı çok isterim herkese güzel mutlu günler hoşçakalın;)

nikanam

Daimi Üye
Tepki
578
selam neşe,
denizli'ye geldiğinde yine buradan bizi haberdar et.
eşim ve ben seninle pedallamaktan mutluluk duyarız.
belki sen buraya gelmeden biz nazilli'ye geliriz. kimbilir:)

neseavci9

Üye
Tepki
0
inanın çok sevinirim nazilliye beklerim olmadı ben gelirim siz beklersiniz ben denizliye gelirim:p ben burdan kesinlikle haberdar ederim geldiğimde kesinlikle güzel bir program çıkartırız ,selamlar eşinize , herkes hoşçakalsın :D

scofoid26

Aktif Üye
Tepki
129
ben amatör olarak 2-3 yıldır biniyorum.denizli ekıbı olarak,su mevsımı kaçırmadan bır falıyet yapılabilir.

nikanam

Daimi Üye
Tepki
578
selam scofoid,
eğer istersen msn adresini bana gönderebilirsin.
ya da ben sana gönderebilirim.
görüşelim, pedallayalım.

scofoid26

Aktif Üye
Tepki
129
@yunusoymak
slm ben 2-3 arkadasım denızlide falıyet göstermekteyız

scofoid26

Aktif Üye
Tepki
129
@nikanam

cumartesi pazar iyi falıyet düsünüyom,bir gece kalmalı.

scofoid26

Aktif Üye
Tepki
129
abi simdi camlık kızılcabolük,karatas.tavas camlık,göveçlik babadağ,saraykoy pamukkale,buldan süleymanlı gölü,karakurt honaz,kaklık asagı dağdere saklı göl,kefe yaylası.israfil vadısı,sirınkoy selalesi,camlık verıcıler,yıne camlıkta 4-5 rota,tekekoyü duydum ama gıtmedım,gokpınar santral,acıpayam dodurgalar düsünüyom,yaza ege kıyı turu düsünüyom.

• Beğen
Tepkiler: Daywalker

nikanam

Daimi Üye
Tepki
578
sarayköyden tekke hamamlara, ordan buharkente çıkıp, anayoldan sarayköye dönüş var bir de.
denizli içinde değirmenönü, servergazi türbesi tarafları.
yenişehirin üst taraflarında yukarıkünarlar diye bi yer var. rüya gibi.
yine yenişehirin üstünde şirinköy, at çiftliklerinin orası.
ha bi de karcı tarafında ornaz vadisi var, israfil deresinin ters tarafında.

• Beğen
Tepkiler: sniper
Tepki
3
arkadasim ben de denizlide 8 10 sene kaldim.orada bir cok gezi yaptik.sen ama zaten pek cok yeri gezmissin denizlide.biz de gezdik bisikletlerle ama belki senden bir kac yer eksik gezmisimdir.ama denizli gercekten bisiklet icin super bir yer derim ben her zaman.ama insanlari biraz ***** bisikletten pek anlamaz,universite gencligi oludur desem de yalan olmaz.sana senin su konumundan itibaren tavsiyem denizli disina cikman.en az 3 kisi cikarsaniz geziye super olur bence.6-7 kisi ciksanizda geziye olur ama gruplasma meydana gelir, bu da hos olmaz