Denizli

Scudo
Tepki
0
Selam kardeş. Ben Pamukkale Üniversitesinden geçen sene mezun oldum ve Denizliliyim. Vardır hafiften bi ilgi alakamız bisiklet olayıyla. Konuşuruz ayrıntısını.

caca555

Üye
Tepki
1
merhaba arkadaşlar bende denizlidenim...
paü mezunuyum ve yaklaşık 25 kişiyi bulan bir bisiklet grubunun üyelerinden biriydim diyebilirim...
Umarım artık bi çoğuna ulaşamadığımız o arkadaşlarada buradan ulaşmak şansımız olur...

ismailofli

Forum Bağımlısı
Tepki
443
bende 4. sınıftayım
bizimde 2-3 kişilik bi grubumuz var.
hala denizlideyseniz ve hala bisiklete biniyorsanız daha kalabalık bi grupla bisiklete binmek isterim. saygılar.

Tepki
0
Denizli-Marmaris arasını 7 kişilik bir grupla, Denizli- Kuşadası arasını da 4 kişilik bir grupla birer sene arayla -gidiş bisikletle dönüş otobüsle olmak üzere- katettik. İkiside harika ve amatör ruhu muhafaza ederek yaptığımız gezilerdi. Şimdi iş güç telaşı girdi araya. Ama neden olmasın. Ayrıca şehir çevresinde de Tekkeköy gibi çok güzel yerler var. Yapılabilir.

caca555

Üye
Tepki
1

ali bardakçı ismini hatırlıyorum sanırım ve bahsettiğin gezileri biliyorum tekke köy dediğinde de kesin emin oldum çünkü biz hersene sezonu tekkeköyle açıyorduk.
muhtemelen birlikte birkaç geziye katılmışızdır... mesela 21 kişinin olduğu pamukkale gezisine...

basarduran

Üye
Tepki
0
Arkadaşlar bir Denizlili daha katıldı aranıza ben Başar.Artık havalar da güzel, her türlü aktivitede bulunmak isterim, eğer izmirden kaçabilirsem.basarduran@hotmail.com msn adresim.En kısa zamanda tanışmak dileğiyle.

ismailofli

Forum Bağımlısı
Tepki
443

çok güzel geziler olmuş.keşke haberim olsaydı.
Ali, eskiden milli bisikleci olduğunu duydum.
geçen hafta tayfun diye denizlili bi arkadaşla tanıştık.galiba seni tanıyormuş.
o söyledi.
görüşmek üzere

ismailofli

Forum Bağımlısı
Tepki
443

valla biz denizlide olmamıza rağmen daha tanışamadık.
inşallah dediğin gibi olur. saygılar.

ismailofli

Forum Bağımlısı
Tepki
443

21 kişi pamukkale!!!
yola nasıl sığdınız,uzunluğunuz kaç metreydi?güzel bi görüntüsü vardır heralde!

caca555

Üye
Tepki
1

süper bi manzara tabiki
çok zevkli bir geziydi ....
müthiş bir dayanışma, paylaşım ve grup ruhu vardı...
o günün sonunda insanların bedenlerinde yorgunluk,
ruhlarında rahatlık, gözlerinde de ışık vardı...
herkes mutlaka hayatında en az 1 kere böyle bir geziye katılmanın tadına varmalı yoksa hayatınızda birşeyler yarım kalır...

• Beğen
Tepkiler: ismailofli

zargana

Üye
Tepki
7
merhaba arkadaşşlar;
Bende paü mezunuyum. Okuldayken nice geziler yapardık. Bence Denizli bisiklet için bulunmaz bir şehirdi. Pamukkale ,tekke köy, saklı göl, laodikya ve birsürü gezilesi ve görülesi yer...
Bisiklet ve Denizli adına anlatılcak çokk anı var.Ama şimdi hepsi resimlerde kaldı...

caca555

Üye
Tepki
1
vaybeeee...........
zargana.!!!
hoş geldin....
işte bizim kalabalık grubun üyelerinden biri umarım diğerlerinede ulaşma şansımız olur burdan

ismailofli

Forum Bağımlısı
Tepki
443
okadar yere gittik şu teke köye bi gidemedik.nerede bu köy?
bu arada hoşgeldin zargana.
dün karçıya tırmandık hala yollar karlıydı ve buz gibi bi hava vardı.ama tırmandıyanız manzara herşeye değerdi.

zargana

Üye
Tepki
7
Biz denizlide 4 kişi ile bisiklet macerasına başladık. Ali,fikret abi ve ben bisikletlerimizi yeni almış ,ercüment arkadaşımızda bisiklettini İstanbul'dan getirmişti. Amacımız hayatımızı biraz olsun değiştirmekti ve değiştide.

İlk gezimizi pamukkaleye yapmıştık.(tadı halen damagımdadır) Zamanla sayımız kızlı erkekli 30 kişiye kadar çıkmıştı. Sonunda da Pamukkale üni. ilk kulubü olan doğa sporları külübünü zorlada olsa kurmayı başarmıştık.

Bize yolda teknik anlamda yardımcı olan çamlıktaki mühendislik fakülesinin alt sokagında bisiklet tamirhanesi sahibi olan Murat arkadaşımız ve babası bize çok yardımcı olmuşlardır.Ve sizede çok yardımcı olacaklardır.

şuan istanbulda yaşıyorum fakat denizlide yaşıyan bisikletçi arkadaşlarım var.Onlarla iletişime geçebilirsiniz.

ismailofli

Forum Bağımlısı
Tepki
443

ercümenti tanıyorum. halen doğa sporlarında.arıca haftada 3-4 gün berber bisikletle bulduğumuz yokuşa tırmanmaya çalışıyoruz.(bu arada son zamanlarda tayfunda bize katıldı.)
bugünde severgazi yokuşuna tırmandık.zordu ama eğlenceliydi.
saygılar...!

yunusoymak

Üye
Tepki
12
Selam Arkadaşlar!
Ben de yeni katıldım bu foruma...
Tanışmak isterim herkesle...
Aranızda Denizlili olan var mı acaba...