Denizli,burdur,ısparta,antalya 2.el bisiklet aranıyor..

Furkan Kılınç

Daimi Üye
Tepki
89
Bisiklet
Salcano
Başlıktada dediğim gibi Denizli, Afyon, Burdur, Isparta , Antalya da 2.el bisiklet arıyorum.
Aradığım bisikletler Kron xc500 - kron xc1000- sedona 711 serisi -biacnhi troy(Bütçe yeterse) - salcano(her hangi bir modeli olabilir).

Fiyat konusuna gelince seçeneklerdende anlayacağınız gibi 500-600 civarı bütçem var..Bu fiyatlarda bisiklet önerilerinizi değerlendireceğim..
Not:Kadro boyu 18'' dir.

Scudo

Talha Ateş

Forum Bağımlısı
Tepki
605
Bisiklet
Bianchi
@furkan32

Furkan kardeşim eğer piyasadaki bayilerle görüşmediysen, Şahinler plazaya git ve yüz yüze aradığın modellerin fiyatlarını al. Çünkü internetteki fiyatlardan çok daha farklı ve uygun taksit imkanları var. Eğer ellerine yoksa bir-iki gün içinde istediğin modeli getirtiyorlar.

Furkan Kılınç

Daimi Üye
Tepki
89
Bisiklet
Salcano
@TALHA ATEŞ

Talha abi şahinler sadece bianchi satıyor.Bianchininde kaliteli denebilecek bisikletileri 700-800 den başlıyor.bu yüzden ikinci el almak istedim.
Mesela bi arkadaşım sıfır bianchi troyu şahinlerden 900 e aldı. Gerçekten piyasaya göre uygun.

Talha Ateş

Forum Bağımlısı
Tepki
605
Bisiklet
Bianchi
@furkan32

Biz iki adet Bianchi speed ve bir adet Bianchi Discavery aldık. Arkadaşıma aldığımız Discavery alüminyum kadro ve full donanım. İnternetteki fiyatları ortalama 700 lira iken biz bunu 540 liraya 8 taksitle aldık. Bu modele iyi bak ve özelliklerini incele... Evet senin saydığın modellerin liste fiyatı daha yüksek ama bayiye gidince fiyatların daha düşük olduğunu bilmen açısından yazmıştım. Umarım istediğin bisikleti alırsın Allah'ın izni ile... Bak arkadaşın troy'u 900 liraya almış Liste fiyatı şu an 1.232 lira görünüyor..

http://i52.tinypic.com/wksdjb.jpg
Teknik Özellikler
Kadro Alüminyum 6061
Maşa 28"SWIFT-140 AMS 1.1/8"
Jant 28"TEKERLEK TAKIMI BYTE
Lastik 700X35C 37-622 FLASH SİYAH/ REFLEKTÖRLÜ PATLAMAYA DİRENÇLİ
Vites SHIMANO TOURNEY SERIES - 21 VİTES
Fren V-Fren ALÜMİNYUM
Sele SELLE ROYAL 8020HRT RIO SİYAH
Ek Bilgi

Furkan Kılınç

Daimi Üye
Tepki
89
Bisiklet
Salcano
Evet abi baya uygun aldı. Ama dediğim gibi şahinler sadece bianchi satıyor.Eğer uygun 2.el bulmazsam antalyaya gidip bi bayiden kron alıcam..

Furkan Kılınç

Daimi Üye
Tepki
89
Bisiklet
Salcano
Güncel.. bu fiyat aralığında bütün bisikletler değerlendirilir..

Talha Ateş

Forum Bağımlısı
Tepki
605
Bisiklet
Bianchi
@furkan32

Hâlâ bulamamana üzüldüm...:( Benim çevremde satanlar var ama dandik bisikletler....Antalya'dan ikinci el alacaksan motor pazarındakilerin içinde çalıntı malların olduğunu unutma!

Furkan Kılınç

Daimi Üye
Tepki
89
Bisiklet
Salcano
abi bu gidişle çıkmayacak bişey..
Burdaki salcano bayisinden(2 adet var- toker değil. ordan sibob kapağı bile almam :D) 240 srv almayı düşünüyorum.Bi arayıp sorucam ellerinde varmı yokmu diye ..