Denizli Bisiklet Grubu

Konu, 'Ege Bölgesi' kısmında ali karagönlü tarafından paylaşıldı.

1. ali karagönlü

ali karagönlü Bisikletkolik

Seviye:
    Biz denizli bisiklet grubu olarak;güzel şeyler yapıyoruz inancı içindeyiz.burada art niyetli kişilerin olduğunu düşünüyorum.Herkes kendi çöplüğünde ötsün.:boese157:

Ayrıca bizim sayımız her geçen gün artıyor!birileri kendi grubu içine davet etmeye kalkmasın onlar hakkında hiç hoş olmayan şeyler duyuyorum.pislik yapmaya gerek yok!:mad: :mad: :mad:

2. Piskiletci

Piskiletci Onursal Üye

Bisiklet:
    Corratec
    Seviye:
    Eğer anladığım kadarıyla grubumuzdan üye çalma gibi birşeyi kim yapıyorsa iyi yapmamış.

3. Ali AKTAŞ

Ali AKTAŞ Forum Bağımlısı

Seviye:
    Piskiletci bunu beğendi.
    ali karagönlü

ali karagönlü Bisikletkolik

Seviye:
    Konu başlığı yanlış açılmıştır*Bilgi*

İlginizi Çekebilir

1430236840383-6yeuu0vchlq1-630-80.jpg
Her yaş grubuna yönelik güzel tüyolar veren bir Bikeradar makalesi buldum ve elimden geldiğince size iletiyorum :) Bisiklete binmek genç ve dinç kalmanın yollarından biridir. Vücudumuzun yıllara...
IMG-20170327-WA0008.jpeg
Herkese Merhaba. Ben Necmettin Ünlü. izmirde yasiyorum universite Ogrencisiyim. 21 yasindayim. Hersey 19 yasinda 133 kiloya kadar cikmam ile basladi.Boyum 1.9m idi ama yinede kilo oldukca belli...
Untitled.png
Herkese Merhabalar, Beylikdüzü yokuşunu merak edenlere, "Bu nasıl bir yokuştur?" diyenlere ithaf ettiğim videyomu paylaşmak istedim. :harika: Videyo Beylikdüzü Florya dönüşü çekilmiştir....