Denizli - Akyaka - Marmaris kaçamağı :)

Tepki
770
İsim
Çağlar ç
Başlangıç
2004—05
Bisiklet
Peugeot
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Herkese selamlar,
Bu sabah saat 8:00 gibi Denizliden yola çıkıp Akyaka'ya, ertesi gün de oradan Marmaris'e geçeceğim yolda bir sıkıntı yaşamazsam.2-3 gün içinde yani en geç salı günü Denizliye dönmem gerek. Bu boşluğumu Denizliye en yakın sahil olan Akyaka'ya giderek değerlendireyim istedim :) Akyaka ve Marmaris'teki forum üyeleriyle tanışıp bir bardak çaylarını içebilirim. :D Yanıma çadırımı ve bir kaç gün yetecek malzemelerimi alacağım. Konuyu iki gün boyunca takip edeceğim. Sağlıcakla kalın...

Scudo
Tepki
770
İsim
Çağlar ç
Başlangıç
2004—05
Bisiklet
Peugeot
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Bu yaşları bir kez daha yaşamayacağımız için ben de hiç arkama bakmıyorum. İlerde pişman olacağımı da düşünmüyorum. :) Hayat yaşamak için güzel... Biraz öz eleştiri gibi oldu ama :)

Güncemden

Forum Demirbaşı
Tepki
447
Bisiklet
Giant
Yarım saate yolculuk başlıyor ozaman iyi yolculuklar bol pedallar ;) takipteyim konuyu

Tepki
770
İsim
Çağlar ç
Başlangıç
2004—05
Bisiklet
Peugeot
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Teşekkür ederim :) yolculuk şimdi biraz gecikmeyle başlıyor. Evden cıkıp gerı dondum, mayomu unutmuşum da :D bu arada telefondan girdiğim için yazımda hatalarım olabilir, mazur görünüz

OsmaniyeRehber

Forum Bağımlısı
Tepki
869
İsim
ibrahim
Bisiklet
b'Twin
Gelsin fotoğraflar , takipteyim , iyi geziler :harika:

kaslagit54

Aktif Üye
Tepki
184
İsim
Aybars
Bisiklet
Canyon
Esenlik ve sağlıcakla turlayın.

Tepki
64
Bisiklet
Bianchi
Hocam kazasız belasız tur dilerim. Önce Akyaka'da azmak başında güzel bir kahvaltı, eğer denize gireceksen çınar plaj'ını tavsiye ederim. İyi eğlenceler.

• Beğen
Tepkiler: phoenix48

Tolga20

Üye
Tepki
1
İsim
Tolga Ö.
Bisiklet
Bianchi
İyi pedalamalar turu takip edeceğim:)

Gökhan Taflan

Aktif Üye
Tepki
204
Bisiklet
Merida
Pazartesi çalışıyor olmasam size eşlik etmek isterdim Akyaka Marmaris arasında. Kazasız belasız keyifli bir tur olur inşallah.

Tepki
770
İsim
Çağlar ç
Başlangıç
2004—05
Bisiklet
Peugeot
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Herkese iyi dilekleri için teşekkür ederim :) azmak başına ve çınar plajına mutlaka uğrayacağım.şu anda Denizli'nin ilçesi Kale'yi geçtim her şey yolunda.Mis gibi çam kokuyor :)

Gökhan Taflan

Aktif Üye
Tepki
204
Bisiklet
Merida
Marmaris'e inerken sakar rampasında dikkatli olun. Hem araçlar kontrolsüz olabiliyor hem de rüzgar aniden yön değiştiriyor. Fethiye Antalya kavşağını geçince ilk kavşakta büyük ağaçlar var yolun solunda kalıyor. O yola girip Marmaris yönüne devam ederseniz bir köy var orada. Güzelt tost yapıyorlar tavsiye ederim :) Ağaçların altında fotoğraf çekilmeyeni dövüyorlardı en son :) .

• Beğen
Tepkiler: Srk20

Osman Tuğrul

Forum Bağımlısı
Tepki
1.173
Bisiklet
Bianchi
Allah kaza bela vermesin, sağ sağlim gidin dönün.