Delta'dan Yılbaşı Müjdesi-Topeak ve Trelock Artık Türkiye'de

ulas

Forum Bağımlısı
Tepki
9.754
Bisiklet
Geotech
Merhaba Değerli Arkadaşlar,

Yıllardır bisiklet konusunda hep en iyisini sizlere ulaştırmak için elimizden geleni yaptık ve yapmaya da devam ediyoruz.

http://images.mtbiker.sk/bleskovky/topeak_logo.jpg

http://www.radfahren.de/uploads/pics/logo_trelock_2.jpg

Topeak ve Trelock markasını bilmeyen çok azdır diye düşünüyorum. Uzun süredir bu konuda çalışmalar yapıyorduk ve nihayet neticelendi. Artık Delta olarak Topeak ve Trelock markalarının da Türkiye Distribütorlugunu almış bulunuyorz.

Dünyanın popüler markası olan Amerikan malı Topeak ve Alman malı olan Trelock artık Delta Bisikletin temsilcilikleri arasına girmiş bulunuyor. 2009 yılını bitirmek üzereyken sizlere bu müjdeyi bizzat kendim vermek istedim.

Bir çok ürün yelpazesine sahip olan Topeak hakkında daha detaylı bilgi almak ve ürün guruplarını görmek için (link) adresine giriniz.

Yine aynı şekilde Trelock için de (link) adresine giriniz

Bütün Ürünler önümüzdeki günlerde mağazalarımıza girecektir.

Bütün bisiklet camiasına hayırlı uğurlu olsun.

Scudo

cedfaruk

Daimi Üye
Tepki
100
Tebrikler ulaş abi :)
Öncelikle siz Delta bisiklet ve çalışanlarına teşekkür ediyoruz.
Ulaş abi gerçekten çok çalıştığını neredeyse herkes biliyordur.
Başarılarınızın devamını diliyoruz :)
Çok kaliteli markalar gerçekten, herkese hayırlı olsun ;)

• Beğen
Tepkiler: Özlem Bilgin

behcetatinc

Forum Bağımlısı
Tepki
1.267
Artık bisiklet için para harcamayacağım dedikçe yeni ürünler geliyor :) Şaka bir yana gerçekten tebrik ediyorum, ürünleri sabırsızlıkla bekliyorum.

• Beğen

yusuf bekar

Forum Bağımlısı
Tepki
256
delta bisiklet ekibi imzalarının yanına 2 imza daha attı bundan daha iyi bişe olamaz delta bisiklet ekibini tebrik eder başarılarının devamını dilerim

• Beğen

reha genç

Forum Bağımlısı
Tepki
907
Bu markalardan birine ait "orta kısmı havalı seleler" vardı.Türkiyede bir ilk olacak bu markalara ait ürünler.Tebrikler

• Beğen

ulas

Forum Bağımlısı
Tepki
9.754
Bisiklet
Geotech
Önümüzdeki dönem sizlere sürprizlerimiz de olacak. Daha yeni markalarımız da var. Netleştiği zaman sizlere bildireceğiz

ilginizden dolayı teşekkür ederiz

Hakan Yazman

Forum Bağımlısı
Tepki
5.443
Gerçekten çok özel ve güzel markalar bunlar, Delta bisiklete teşekkür ederim bir çok güzel marka gibi bunları da Türk bisikletçilerinin kullanımına sundukları için...

Bülent ÖZER

Forum Bağımlısı
Tepki
2.822
Bisiklet
Colnago
cannondale mtb bisikletlerde önümüzdeki zamanlarda bir indirim ,kampanya vs düşünülüyormu,leftylerde mesela :D

Tepki
28
Lefty modellerinden hiç kalmadı. Daha doğrusu 2009 neredeyse hiç yok. 2010 modelleri geldi ama henüz yılın başında olduğumuz için bir indirim sözkonusu değil. Elimizde kalan 2009 modellerde ise fiyat konusunda elimizden geldiğince yardımcı oluyoruz. Kalan modelleri mağazamızda görebilirsiniz.

• Beğen
Tepkiler: Bülent ÖZER

cedfaruk

Daimi Üye
Tepki
100
Acaba Cannondale ve Corratec 2010 Modellerinde DJ Street bisikletleri olmayacak mı?
Cannondale Chase ve Corratec C serisi
Bilgileriniz ışığında aydınlatırsanız sevinirim

ulas

Forum Bağımlısı
Tepki
9.754
Bisiklet
Geotech
Elimizde şuanda istemiş olduğunuz modeller var. C serisini ortaköyde chase serisini de hem ortaköy hem de kızıltoprak mağazamızda görebilirsiniz

• Beğen
Tepkiler: cedfaruk