Deltabisiklet sitesinden ürün alma(ödeme şeklşi hakkında yardım)

can akıncılar

Forum Bağımlısı
Tepki
897
Bisiklet
Salcano
Merhaba Arkadaşlar,şuana kadar hiç internetten alışveriş yapmadım...Dediğim siteden bir kaç ürün alacam önümüzdeki günlerde ama paypal filan var işi karıştırıyor..ben ürünün siparişini verip parayı bana kargoyu getiren postacıya versem olmazmı öyle bir seçeneğimiz yokmu?

Scudo

S26

Forum Bağımlısı
Tepki
1.453
Bisiklet
Amoeba
Delta Bisiklet'te bildiğim kadarıyla PayPal yok. Kredi kartı bilgilerinizi giriyorsunuz sadece ya da havale yapıyorsunuz.

Delta Bisiklet

• Beğen
Tepkiler: can akıncılar

A.Kadir Ünal

Forum Demirbaşı
Tepki
187
Delta Bisiklet kapsamlı bi firma,bu konularda yanlış yapacağını zannetmiyorum.Kredi kartı ve havale ile işlem yapabilirler siz yatırırsınız paranızı onlar zaten bakarlar devamlı size gereken bütün bilgileri verirler.Paypalla filan ilgisi yoktur.

• Beğen
Tepkiler: can akıncılar

muhammet keleş

Aktif Üye
Tepki
72
arkadaşlar bende hiç int.den alışveriş yapmadım delta bisikletten bi çamurluk alacağım enişteme söyledim o bana yarın alacak acaba kargo nezaman gelir

Ferhat Köse

Forum Bağımlısı
Tepki
8.464
Bisiklet
Bisan
Büyük firmaların internet siteleri yeterince güvenilirdir.Korumasını kendileri yapar.O yüzden de sorun çıkmaz.Kargo meselesine de gelince ürüne alış vermeden önce telefon ile arayıp stok durumunu sormanızda fayda var bazen sitede gözükmesine rağmen ellerinde yada istediğiniz şubede ürün olmayabiliyor o zaman kargoda bekleme başlıyor.Telefon ile stok durumunu öğrendiğiniz ürün varsa kredi kartı yada havale ile ödeme onaylandığı gün yüzde doksan kargoya veriliyor gerisi kargo şirketine kalmış.Hemen hemen tüm kargo şirketleri (erdoğanların kullandığı varan kargo hariç.Umarım hala aynı kargoyu kullanmıyorlardır) 1 iş günü içerisinde size ulaştırıyor.