delta bisiklet sitesine üye olamıyorum

halid acar

Forum Bağımlısı
Tepki
600
deltadan ürün alacaktım üye olmak istedim ad soyad hertürlü bilgiimi giriyorum göndere tıklıyorum server error in gibi bi hata veriyor büyük bi sayfa açılıyor telefon açtım explorer kullanın olmaz dediler explorer mozilla goggle chrome hepsini kullandım olmadı nası üye olup sipariş verebilirim?

Scudo

ulas

Forum Bağımlısı
Tepki
9.754
Bisiklet
Geotech
Merhaba,

Bütün sunuculardan üye olarak deneme yaptım bir sorun yok. Bir firmada çalışıyorsanız firmanız kısıtlama yapılmış olabilir.

Üyelikte ve alışverişte şuanda bir sorun yok.

halid acar

Forum Bağımlısı
Tepki
600
evden giriyorum bilgisayarımda kısıtlayıcı bir program yok.3gündür deniyorum üye olmayı ad soyad kısmı geliyor onları giriyoruz adres falan hepsi tam gönder dediğim ana server in error appicilation... falan yazıyor.üye olabilsem alışverişte sıkıntı olmayacağına eminim başka üyelerden deneyip yazan olursa sevinirim o zaman anlaşılır sorun benim nettemi değilmi

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Ben de sipariş verirken karşılaştım server error ile. Birkaç kere üstüste deneyince yani biraz zorlayınca oldu, siparişi verebildim. Ama sitede bir problem olduğu kesin...

Okan Bozkurt

Aktif Üye
Tepki
119
Bazen web sitenize girerken de oluyor bu durum sanırım problem server' da değil de web uygulamanızda veya veritabanınızda olabilir.

ulas

Forum Bağımlısı
Tepki
9.754
Bisiklet
Geotech
Yeniden baktım bir sorun yok ama yine de ilgilenen arkadaşlara ilettim.

halid acar

Forum Bağımlısı
Tepki
600
ben üyelikte istenilen bilgileri yazıp göndere tıklayınca karşıma gelen sayfa
http://img571.imageshack.us/img571/1766/86092905.png

Goflet

Forum Bağımlısı
Tepki
1.588
Başlangıç
2009—10
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Yol bisikleti
bu hata genelde veri girilen alana maximum değerden fazla veri girilemeye çalışılırsa alınır.

mesela 8 karakterlik bir alana 9 harfli bir kelime girilmeye çalışılırsa.

uzun bir kelime varsa onu kısaltıp bir deneyin derim

ulas

Forum Bağımlısı
Tepki
9.754
Bisiklet
Geotech
Sorunu bulduk ve hallettik
ÖNEMLİ

3 Haziran 2010 tarihinde Telekomünikasyon İletişim Başkanlığı'ndan tüm internet servis sağlayıcılara iletilen duyuru ile, yasal nedenlerden dolayı Google'a ait bazı servislere erişimin kapatılması kararı alınmıştır. Bu durum Google analytics, maps, translater gibi tüm dünyada ve ülkemizde yaygın olarak kullanılan diğer servislerin de yavaşlamasına veya erişimin yasaklanmasına sebebiyet vermektedir.

Bu engelleme ile etkilenebilecek google servisleri aşağıdaki gibidir; . Google web sitesine erişimde sorun yaşanması, . Reklam vb. analiz verisi için web sitelerinde Google analytics, Google maps gibi Google uygulamalarını kullanan portal veya web sitelerinde erişimlerin yavaşlaması, . Google Toolbar yüklü bilgisayarlarda bazı sitelere yavaş erişim, . Web siteleri dahilinde Google Search kullanan alan adlarına erişimde yavaşlama, . Firmanıza ait Google uygulamalarıyla entegre ya da Google Search'e dayalı bir takım uygulamalarınızın bu erişim kısıtlamasından etkilenmesi, gibi sorunlar söz konusu olabilecektir.

Telekomünikasyon İletişim Başkanlığı tarafından iletilen, yasal sorumluluğumuz nedeni ile uymak zorunda olduğumuz bu karar neticesinde yaşanabilecek erişim ve yavaşlık probleminden en az seviyede etkilenmeniz için konuyu bilginize sunarız.