Delta Bisiklet 20.yıl'a Özel www.deltabisiklet.com Sitesi Yenilendi :)

ulas

Forum Bağımlısı
Tepki
9.754
Bisiklet
Geotech
https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xap1/10377438_785287978194092_428684148814700649_n.jpg

Merhaba Değerli Arkadaşlar,

Sizlerin yoğun talebi ve isteği üzerine (link) sitesini tamamen yeniledik. Aylarca süren çalışmalar sonunda nihayet Delta Bisiklet sitesi tamamen yenilendi. Delta Bisiklet'in 20.yıl olması sebebiyle hem sitemizi yeniledik hem de sizlere birçok imkan sunduk.

Not: web sitesi çalışmaları halen devam etmektedir. Ürün girişleri her gün yapılmaktadır.

Kısaca bu imkanları şu şekilde sıralayabiliriz.

Kargo Bedava artık yaptığınız bütün alışverişlerde Türkiye' nin her yerine KARGO BEDAVA

Bütün ürünler vade farksız 9 TAKSİT

Garanti bankası, Akbank, İş Bankası, Finans Bank ve Yapıkredi Bankası kartlarıyla anlaşılmıştır

Para Puan ve bununla alışveriş imkanı daha pratik ve kullanışlı hale gelmiştir

Ürün açıklamaları son derece büyük bir titizlikle yapılmaktadır ( Çalışmalar devam ediyor )

En ufak ayrıntısına kadar filtreleme sistemi hazırlanmıştır

Süper kampanyalı ürün miktarı arttırılmıştır ve devam etmektedir

Havale ve Nakit ödeme kolaylıkları yapılmıştır

Bisiklet Outlet bölümü açılmıştır. Önceki sezona ait ürünler bu bölümde %35 indirimle sizlere sunulmuştur

Havale indirimleri ile beraber toplamda %55 e varan indirim fırsatları sunulmuştur

Promosyonlu ürünler satışa sunulmuştur

Hediye Çeki sistemi devreye girmiştir. Sizlere gelen maillerde sürpriz Hediye Çeki gönderilecektir.

Sitemiz görsel olarak çok daha iyi ve kullanışlı hale gelmiştir

Blog bölümü ile bir çok makale ve yazı bulabilirsiniz. Bu bölümde sizlerden gelen yazılara da yer verilecektir. ( Çalışmalar Devam Ediyor)

Bir çok yeni markanın Türkiye Temsilciliğini almış bulunuyoruz önümüzdeki günlerde bunları sizlerle paylaşacağız.

İndirim yada kampanya istediğiniz ürünleri, veya kategorileri bu mejas altında bizlere bildirirseniz bu konuda birlikte hareket edebiliriz.

Sitemizde bir hata veya yanlışlık gördüğünüzde mutlaka bize 0 216 450 66 30 nolu telefondan veya destek@deltabisiklet.com adresinden bildiriniz.

Yeni sitemizi görmek için (link)

Sevgi ve Saygılarımızla
Delta Bisiklet Organizasyon

20.Yıl' a özel olarak yapılmış olan (link) stoğu yeteri sayıda olan bir bisiklet modelimizi çok özel bir rakamda satışa sunmayı düşünüyoruz. Sizce bu bisiklet hangi tipte olmalı. Talebe göre 2 farklı tipte de satışa sunabiliriz. Bu durum sadece internete özel olacaktır. Yine fazla talep gelirse ürün bazlı da yapabiliriz.

Scudo

Erhan Acar

Aktif Üye
Tepki
258
Bisiklet
Trek
Açık konuşayım Delta'dan alışveriş yapmamamın tek sebebi internet sitesiydi, yavaş açılan ve göze hoş gelmeyen bir sitede gezinmesi ciddi sıkıntı oluyordu.
Yeni siteniz mükemmel olmuş, ellerinize sağlık...

ulas

Forum Bağımlısı
Tepki
9.754
Bisiklet
Geotech
@Erhan Acar

Sizlerin eleştirileri sonucunda sanırım ortaya iyi bir iş koyduk. Artık kesinti, yavaşlama, hata verme olayları son buldu... Ürünlerin tamamını da siteye girdik mi tadına doyum olmayacak. Sizlerle beraber hareket ederek de güzel kampanyalar ortaya çıkartırsak harika olacak.

• Beğen
Tepkiler: Hakan Eşme

x-rayted

Forum Bağımlısı
Tepki
1.102
İsim
Cenk K.
Başlangıç
1972—73
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Şu Northface ayakkabıların bana uygun numraları olsaymış keşke :confused:

chnkrmz

kırdılar beni layer layer.
Tepki
5.026
İsim
Cihan KIRMIZI
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Cannondale
Bisiklet türü
Cyclocross
sayfanın girişindeki ürün geçişleri çok hızlı gözlerim yoruluyo ve ağrıyo :(
yavaş geçeydi iyiydi sanki

9magiko

Forum Bağımlısı
Tepki
606
İsim
Murat Ali Güneş
Bisiklet
Diğer
@ulas

Ne çok düşük seviyeli, ne de kimsenin alamayacağı aşırı yüksek bütçeli bir bisiklet olmadıkça, orta-üst seviye bir bisiklet için kampanya yapılabilir. Mesela Cannondale F serisi veya CAAD8, CAAD10 (105) için kampanya olursa ben şahsen kaçırmam.

Yine Geotech'lerden stoğu fazla Acera-Alivio setli düzgün donanımlı bir model için uygun fiyatlı bir kampanya olursa, zamanında Salcano Astro'da olduğu gibi birden her yerde Geotech görmeye başlayabiliriz.

Hüseyin Külcüoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
675
Bisiklet
Ghost
Yeni siteniz hayırlı olsun, gerçekten beğendim. Bursa'ya da şube açmanızı istiyorum.

• Beğen
Tepkiler: ulas

ulas

Forum Bağımlısı
Tepki
9.754
Bisiklet
Geotech
@Hüseyin Külcüoğlu

Teşekkürler sonraki şube anket oylarına göre değerlendirilecek.

@chn krmz

Biraz geçiş hızını düşürdük umarım etkili olmuştur.

@M.A.Güneş

Aslında ben de aynı fikirdeyim sizinle. Diğer gelen değerlendirmelere bakarak güzel bir atraksyon yapacağız.

ProfessionaL

Forum Bağımlısı
Tepki
700
İsim
Hasan Kılınç
Başlangıç
2000—01
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Önceleri siteye girdiğimde resimler üzerine ctrl+sol tuş tıklayınca sadece resimler açılıyordu yeni sistemde ürünün açılması açıkçası benim için çok kullanışlı oldu.

yapanın emeklerin sağlık :alkis:

• Beğen

MehmetAliB.

Forum Bağımlısı
Tepki
4.927
20. yıla özel fiyatlı bisiklet
yılın bisikleti seçilen 2015 model Cannondale Synapse Carbon olsun.
http://i.imgur.com/7MxLnKo.jpg
(link)

(Gelir gelmez alırım...:) )

• Beğen

ulas

Forum Bağımlısı
Tepki
9.754
Bisiklet
Geotech
@MehmetAliB.

Bu model yakınlarda gelecek ama herkesin alabileceği model olsa daha iyi olmaz mı? :)

• Beğen
Tepkiler: Max Torque

ulas

Forum Bağımlısı
Tepki
9.754
Bisiklet
Geotech
Tasarımı Biten Mobil Temamız Yenilenmiştir Bilginize.

Tepki
35
Bisiklet
Cube
Mobilde bisikletlerin özellikleri gözükmüyor.(Bütün hepsine bakmadım ama baktıklarımda hiç birinin gözükmüyor)

ST25i cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen

Cem Ç

Forum Bağımlısı
Tepki
1.021
Bisiklet
Merida
@ulas

Cannandole caad serisinden 105 setli bir model olsun bence

ben geçen mağazada bakmıştım. bisikleti almadan önce bana 2015 modeller gelicek demişlerdi.

• Beğen

Yusuf Z. Şipal

Forum Bağımlısı
Tepki
1.476
Bisiklet
Cannondale
Hayırlı uğurlu olsun, site gerçekten çok güzel olmuş. Dizaynı, bence Türkiye ölçeğinin üzerinde. Bol kazançlar.
Destek kısmında mail iletişim için harf hatası var, sorun bulmak gibi algılamayın sadece farkettiğim için yazdım. "destek@deltabisiktlet.com" olarak girilmiş.
Hazır yazmışken bir de soru sorayım, bazen gözden kaçabiliyor, emin olmak için buradan sorayım. 1.6 mm veya 2.00 mm yani düşük profil 24 tel için arka jant çemberimiz var mıdır?
Hayırlı işler :)

• Beğen

Savaş Uzun

Daimi Üye
Tepki
61
Bisiklet
Focus
Merhabalar Tacx Marka trainer ve roller yeni modeller ne zaman gelecek özellikle smart olan... Aldığım duyumlara göre Kasım'ın ilk haftası eklenecekmiş siteye, özellikle trainer smart modellerinin fiyatları hakkından şu anda bilgi almam mümkün mü? Teşekkür ederim şimdiden bilgiler için...

• Beğen

ulas

Forum Bağımlısı
Tepki
9.754
Bisiklet
Geotech
@Savaş Uzun

Merhaba, ürünler gümrükte çıkar çıkmaz siteye eklenecek. Bütün modelleri geliyor.

• Beğen
Tepkiler: Savaş Uzun