Delta Ankara (Emek) nerede?

lindemann

Forum Bağımlısı
Tepki
1.151
Dün Emek`de bosna hersek caddesini 2 kez taradim, delta bisikleti bulamadim... tam olarak nerede, bana birisi tarif edebilir mi?
:(

Scudo

Serdar TEBER

Forum Bağımlısı
Tepki
1.304
Ben şöyle tarif etmeye çalışayım. Milli kütüphane önünden 7. caddeye doğru girdiğiniz zaman, 7. caddeye girmeden sola ,Bosna Hersek caddesine döndüğünüzde, hafif yokuş yukarı çıkar. Tepeye çıkıp yokuşu inin. Trafik lambaları gelecek önünüze. Direk karşıya, Konya yolu istikametine geçtiğinizde soldaki ikinci binanın giriş katında. Önünde bir sürü bisiklet dikkatinizi çekecektir. :)

lindemann

Forum Bağımlısı
Tepki
1.151
Cok tesekkür ederim, dün o caddeyi defalarca turladim ama göremedim, tarifinize göre tekrar bakacagim. Cadde üstünde, dimi? ara sokakta diil yani...?

Serdar TEBER

Forum Bağımlısı
Tepki
1.304
Evet cadde üzerinde. Işıklardan Eskişehir yoluna giren sokak var, 92. sokak galiba. Oraya girmeyin, ana cadde üzerinde Arı Stüdyosu tarafından geldiğinizde sol sıra üzerinde. Yanında bir pastane, bir kahve ve bir spor salonu var. Bu dükkanların arasında. Sola bakarak geçerseniz kaçırmazsınız. Kolay gelsin...

lindemann

Forum Bağımlısı
Tepki
1.151
oldukca detaylioldu, tesekkürler... ben büyük bi dükkan aradim, sanirim o nedenle gözden kacti.... erdoganlari görmeden gecmek mümkün degil mesela...

Serdar TEBER

Forum Bağımlısı
Tepki
1.304
Biraz geç farkettim ama mağazanın web sayfasında krokisi ve resimleri varmış. Yardımcı olacaktır.

(link)

• Beğen
Tepkiler: d.berkay

lindemann

Forum Bağımlısı
Tepki
1.151
@burcu1985
Tesekkür ederim, walla elimle koymus gibi buldum, ya önceden defalarca turladim orda, nasil gözümden kacti inanilir gibi diil ya!! Dükkan calisanlari cok mazbut cocuklarmis, sevdim kendilerini.... :

• Beğen
Tepkiler: burcu1985

burcu1985

Üye
Tepki
35
evet gerçekten iyi çocuklardır.. yalçın ve can var.. benim bisikletimi onlar adam etti :D

• Beğen
Tepkiler: lindemann