Deli miyim neyim??

Doğukan Aksu

instagram/no85atelier
Tepki
4.142
Bisiklet
Diğer

Sadık Bey elinize, ayağınıza sağlık. Aynen bir kaç fotografta olsa fena olmazmış.

Scudo

Sadık Dedeoğlu

Aktif Üye
Tepki
172
@GokhanAK

Gökhan bey, bahsettiğiniz güzergah doğrudur,ancak Avdan diye bir yerden geçtiğimi hatırlamıyorum. Polatlıdan sola Yunak yoluna döndükten sonra Hitit mıcır tesislerine ait tırlar, o yolu kendi özel mülkleriymiş gibi kullanıyorlar. Ağzına kadar mıcır dolu tırlar, inanılmaz süratle ve üzerindeki mıcırları yola savurarak yanınızdan geçiyorlar. Onlar geçerken taşlar yüzüme gelmesin diye başımı öne eğmek zorunda kalıyordum. Polatlıdan döndükten sonra 40-50 km civarında bu tırlar la ve yola bıraktıkları mıcırlarla baş etmek zorunda kalıyorsunuz. Ben giderken, yanılmıyorsan 150.km civarında yol yapın çalışmaları vardı ve zemin topraktı. Bunun dışında yol bisikleti için, sorun teşkil edebilecek yer yok.

Yol üzerinde kısa, aralıklarla rastlatabileceğiniz yerleşim yeri veya benzinlik bulamıyorsunuz. Ben yanıma 3,5lt kadar su almıştım. Polatlıya kadar, benzinlik ve çeşmelerden den elim boş geçmedim. 20-25 lt sıvı tükettiğim halde tur boyunca 3 defa ihtiyaç molası vermiştim.

Ben yine o yolu geçecek olsam mtb tercih ederdim. Sizinde dediğiniz gibi ıssız bir yol. İhtiyaç duyabilecek her şeyin yanınızda olmasında fayda var.

• Beğen
Tepkiler: GokhanAK

ersin42

Üye
Tepki
75
Bisiklet
Scott
Sadıık bey bence güzel bir delilik güzergah da süper tebrik ederim.... ama bu 300 km yi ölümsüzleştirmek lazımdı :) foto ve video şart

Sadık Dedeoğlu

Aktif Üye
Tepki
172
@ersin42

Teşekkürler. Artık akıllandım. Bir daha delilik yaparsam kesinlikle fotoğraf makine mı veya kameramı yanıma alacağım.

Sadık Dedeoğlu

Aktif Üye
Tepki
172
@Aykut Özkurt

300 km yi yapmadan 3 gün önce yine git gel turlar yapmıştım. 1. gün Ören-Milas 90 km, 2 gün Ören Akyaka tahmini 150 km, 3 gün Ören-Bodrum herhalde 200 km geçmiştim. Bu yollar ciddi şekilde tırmanışı olan yollardır. Son gün kendimi çok iyi hissetmeseydim 300 km lik tura kalkışmazdım. Kısacası formdaydım ve sınırlarım dahilinde olduğunu düşünüyordum. Ankara ya 45 km kala çok zorlandım,ancak burada da çadır kuracak değildim. Hedefe yakın olmam motivasyonumu yükseltmişti.

semih koca

Aktif Üye
Tepki
36
fotogram olsaydi iyi olurmus ama olsun guzel bir anlatimla o eksigi kapatmissin