Dekatlon, B'bike ELektrikli bisikletim 8-06-2013 gecesi çalındı..Ankara

Tepki
0
Bisiklet
Cannondale
Ankara Dekatlon'un Türkiye'ye teşhir ürünü olarak getirdiği B'bike' ı işyerime gidip gelmek için almıştım.. 44 yaşındayım, normal bisikletlere cesaret edemedim ve önce elektrikli ile başladım..Sanırım bundan böyle normal bir yol bisikleti ile devam edeceğim. Yeterli kondisyona kavuştum sanıyorum..
Bu bisikletten Türkiye'de sadece 3 tane var. Ankara, İzmir ve İstanbul mağazalarında satılmış.. Bu bisikleti 2. el satın alırken lütfen dikkat edin. Çünkü bugün itibariyle polis'e faturası ile bildiriyorum..Benimki çalıntıdır.. Diğerleriyle ilgili bir bilgim yok..Bu ilana ayrıca seri numarası gibi extra bilgileri yarın ekleyebileceğim..
Görenlerden veya haber alanlardan lütfen bildirmelerini rica ederim. Hobiden öte benim için bir yol aracıydı, bu durum maddi olarak beni ciddi zorlayacak, yardım edenlere şimdiden teşekkürler..

Scudo
Tepki
0
Bisiklet
Cannondale
(link)

elimde çektiğim fotoğraf bulamadım..
yukarıdaki linkte var..

1 yıl kullanmıştım, bataryası gayet iyi durumdaydı.. orginal anahtarı bende tabiki, adaptörü falan.. bahçede, camdan adaptörle şarz ediyordum geceleri, semtimiz güvenli diye herzaman kilitlemiyordum.. 1 yıl içinde bişey olmadı, ihmal aslında.. yapacak bişey yok şu an.. bir musibet bin nasihat ten iyidir derler ya, öyle oldu resmen.. gören haber verirse çok sevinirim..

Ali Ç.

Forum Bağımlısı
Tepki
145
geçmiş olsun su uyur düşman uyumaz...