Değiştirilebilir sibop nereden bulunur?

Cenk Akbulut

Daimi Üye
Tepki
255
Bisiklet
b'Twin
Merhabalar, yol bisikletimin arka lastiğindeki presta sibobun şişirirken ucu kırıldı.

Yaşadığım yerdeki bisikletçiye sordum aradı taradı bulamadı değiştirilebilir sibop. Wiggle'da beşi bir yerde ayrı satılıyor pek de güzel ama başka bir ihtiyacım yok şu an ve kargo parası nedeniyle sipariş vermek anlamsız oluyor.

(link)

Türkiye'de satışı var mıdır? Nasıl temin edebilirim arkadaşlar?

• Beğen
Tepkiler: çorlu 59
Scudo

Burak B.

Forum Bağımlısı
Tepki
1.986
İsim
Burak
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Specialized
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Saber_Rider Tubular pro yarış jantlarında kullanılıyor. Eski gibi dursada virajda en iyi tutunan lastik hem yılan ısırığı olmayan lastik :) Tamiri zor oldugundan dolayı kullanılmıyor, yoksa kullanırdık :)

Murat B.

Forum Trolü
Tepki
12.204
Bisiklet
Specialized
"Tubular" bambaşka bişey. Emin misiniz tubular olduğundan? Eğer öyleyse çok eski bir bisiklet sizdeki.
Tubular bambaşka birşey ama Cenk Bey'in avatarındaki bisiklette tubular lastik var gibi gözüküyor. Pek eski bir bisiklet de değil belli ki :D

Kaan.Özçelik

Forum Bağımlısı
Tepki
2.025
Bisiklet
b'Twin
Bu iğneleri söküp takmak için özel anahtar lazım. Para vermemek için kendime ekteki anahtarı yaptım. Uç kısmı Presta iğnesini sıkmaya yarıyor, çevredeki diğer kanallar ise çeşitli ölçülerdeki jant tellerinin akordu için.

anahtar2.jpg

Cenk Akbulut

Daimi Üye
Tepki
255
Bisiklet
b'Twin
Bu iğneleri söküp takmak için özel anahtar lazım. Para vermemek için kendime ekteki anahtarı yaptım. Uç kısmı Presta iğnesini sıkmaya yarıyor, çevredeki diğer kanallar ise çeşitli ölçülerdeki jant tellerinin akordu için.
Conti'nin sibop uzatıcısının içinden de çıkıyor bu minik aletten tabi plastiği ama iş görüyor hocam.

conti-valve-extensions.jpg

trainspotting35

Forum Bağımlısı
Tepki
23.457
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Orbea
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Benim bisikletinde sıvısı ile beraber kutusunun içinden çıktı bu plastik parça.