Değişmeyen tek şey değişimin kendisidir

Durum
Başlık tartışmaya kapatılmıştır.

beverly

Forum Demirbaşı
Tepki
284
Bisiklet
Scott
halil super bi secim olmus. gule gule kullan... beyaz amortisorler onumuzdeki sene parkurlarda agirligini estirecek :))...

Scudo

HaliliOzturk

Forum Bağımlısı
Tepki
7
@beverly

Önümüzdeki sene "beyaz"ın senesi :) Hadi bakalım...
Bu arada bugün yaklaşık 120 km kadar bir sürüş yaptım. Yarısı Belgrad Ormanı'ndaydı. Maşa kesinlikle güzel, gerçi çalışma olarak Reba ile aralarında çok fark yok ancak diğer parçalarla birlikte bisikleti bir anda 600 gr kadar hafiflettim (özellikle ön kısımdan) ve bisikletimin tüm sürüş dinamiği değişti :eek:. Şimdi neredeyse en baştan bisikletimi tanımaya çalışıyorum :) Garip bir durum oldu...

Ercan Bayram

Forum Bağımlısı
Tepki
1.518
@HaliliOzturk

ilk günden 120 km coştun bakıyom da :)
aman dikkat et birden yüklenme böyle!

Ağırlık merkezi tümü ile değişti desene Sid WC gelince :)
Arkaya kaydı ön hafiflediği için :rolleyes:

inşallah hızlı bir şekilde alışırsın
yenilenen bisikletine:D

Alican

Forum Bağımlısı
Tepki
739
Abicim ben bu başlığı nasıl gözden kaçırmışım, ne olmuş bilmiyorum...:)

"Hayırlı olsun"umu da söyliyeyim buradan :D...

Ama şimdi bana doğruyu söyle Halil...

"Eğer Reba WC şuanda Türkiye'de satışta olsaydı alırmıydın?":D:D:D

Ben yinede SID in görünüşüne alışamadım...Böyle eski Judy'm gibi duruyor :p :D :7: :04:

mehmet_svm

Forum Bağımlısı
Tepki
419
Bisiklet
Sedona
Çok guzel olmuşu kazasız belasız kullanman dileğiyle,

burgazz

Forum Bağımlısı
Tepki
324
simdi fiyatına baktım da Abi ne yaptın sen:eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek:

L.Yağiz

Daimi Üye
Tepki
68
gercekten cok guzel olmus bisikletin hayırlı olsun kazasız belasız kullanman dilegi ile.. bende bu sene yarıslara katılmak ıstıyorudum sizlerin aranızda olmayi dusunuyordum, beraber pedallamayı cok ıstemıstım ama suanda bulundugum fenerbahce spor kulubunden ne yazki bana izin cıkmadi cunku malum 4 kez dunya sampıyonuyuz ve pekın olimpiyatlarında 60 kıloda turkıyeyı temsıl edıcem buna cok iyi hazırlanmam lazımmıs, neyse cok konustum eger bende yarıslara katılabılseydım bende kron xc4000e sid taktıracaktım herseyı full xtr 2007 yapacaktım cunku arkamdakı sponsorlara guvenıyorum masraflardan hıc kacınmıyorlar,olmadı saglık olsun işallah pekin olimpiyatlarından sonra sizlere katılabılırım.. forumda yarısan tum arkadaslara sonsuz basarılarımı dılıyorum..:):):)

• Beğen
Tepkiler: acumur

sönmez

Daimi Üye
Tepki
217
Halil bisikletin zaten harikaydı şimdi SID WC la harika ötesi oldu.Güle güle kullan.

Onur Kula

Forum Bağımlısı
Tepki
819
İsim
Onur Kula
Bisiklet
Specialized
Hayırlı olsun Halil arkadaş.Şahane olmuş. Sadece kalite olarak değil tasarım olarak da çok şık duruyor.Takdir ettim.

Güle güle eskit diyeceğim ama bu parçalar eskimezde.

Zevkle kullanman dileğiyle...

H.Can DEMİREL

Forum Bağımlısı
Tepki
950
Sevgili Halil merhaba.

Bisikletin için aldığın yeni SID World Cup Amartisör hayırlı olsun.Kron'una yeni bir hava katmış.Hatasız ve kazasız sürüşler diliyorum...

HaliliOzturk

Forum Bağımlısı
Tepki
7
Teşekkürler arkadaşlar :).
Sönmez Abi sorma, Reba varken simsiyah diye çok güzel görünüyordu, Sid'le de çok güzel bir zıtlık oluştu :). Anlamadım ben bu Kron'a ne taksam yakışıyor :D.

sönmez

Daimi Üye
Tepki
217
"Güzele ne yakışmaz" diye bir atasözümüz vardır.Burada yansıyan senin iç güzelliğin.

Eaworkz

Forum Bağımlısı
Tepki
1.561
Hayırlı olsun amortisorun abicim :) Seni arazide yarışlarda görmek isteyenler varmış haberin olsun... :):)

Hasan Çağri

Forum Bağımlısı
Tepki
4.701
Bisiklet
Specialized
Kanka maşan hayırlı uğurlu olsun ama sende demişsin yarışmayan biri için yüksek maliyetli bir amortisör diye artık seni bekliyoruz yarış parkurlarında...Bide kanka senin bisiklet nası oluyoda böle ilgi çekti ya benim scandium bu kadar ilgi görmedi :(:(

HaliliOzturk

Forum Bağımlısı
Tepki
7
Çağrı ve Erkal teşekkür ederim dostlarım.
Biliyorsunuz okul nedeniyle pek vakit bulamıyorum yarışlara ancak ilk yarışta tabi ki aranızdayım ;).

Çağrı'cım şu ilgi çekme meselesine gelince bunun 2 nedeni var :).
1- Ben işletme öğrencisiyim, işletmenin 2 temel fonksiyonu üretim ve pazarlamadır :D Yani benim işim bu :)
2- Ürünü ön plana çıkarmak lazım ;) (Kron & Rock Shox) Kalite konuşur :) hehe :D

Hasan Çağri

Forum Bağımlısı
Tepki
4.701
Bisiklet
Specialized
benim scud scandium kalitesiz mi şimdi ayıp ettin kanka hadi maşalar aynı ama :):):)

• Beğen
Tepkiler: tayfur

tayfur

Forum Bağımlısı
Tepki
1.025
@H.Çağrı

Halil'i seviyoruz seni sevmiyoruz Çağrı. Dermişim. :D:D İstediğin ilgi olsun yahu.

HaliliOzturk

Forum Bağımlısı
Tepki
7
Kalite : Müşterinin veya kullanıcının isteklerinin maksimum seviyede karşılanması.
Diye düşünürsek, benim için bu kadro oldukça kaliteli :) Çünkü benim isteklerime çok iyi yanıt veriyor. Scud da tabi ki senin beklentilerin doğrultusunda eminim en kaliteli kadrolardan birisidir ;).

Ozge Deniz

Forum Bağımlısı
Tepki
328
çok güzel duruo.siyah dogru seçim.güle güle kullanın darısı bana.

Durum
Başlık tartışmaya kapatılmıştır.