Değişmeden kalan tek bir parçasıyla, WHISTLE! Full XT, 10.63 kg

CandanC

Forum Bağımlısı
Tepki
1.347
Bisiklet
Whistle
whistle aşığı biri olarak, bir whistle için bu kadar uğraşılması, bu kadar emek harcanması çok hoşuma gitti =)

teknik açıdan değerlendirebilecek bilgi ve deneyime sahip değilim ama diğer her açıdan çok güzel =)

güle güle kullanın =) (kullanırken çok gülmeyin ama, deli diyolar :p)

• Beğen
Tepkiler: Serkan Yalnız
Scudo

Serkan Yalnız

Daimi Üye
Tepki
395
İsim
Serkan Yalnız
Bisiklet
Cube
Yorumlar için çok teşekkür ederim. Bazı soruları cevaplayayım.

@BerkBAYAR

Evet çıkmıyor bu model, ama benzer görünümlü bir kadro yeni modellerde de var sanırım, 1162 olabilirdi modeli yanlış hatırlamıyorsam.

@ceyhunozcelik

Açıkcasını söylemek gerekirse ilk "fotoğraf"da biraz hile var, photoshop hilesi : ) Madem siz de çekeceksiniz nasıl yaptığımı söyleyeyim, kücük bir dal parçasıyla aynakoldan bisikletin ayakta durmasını sağladım, sonra program ile o dalı sildim : )

Serkan Yalnız

Daimi Üye
Tepki
395
İsim
Serkan Yalnız
Bisiklet
Cube
@bençizdim

Bilgehan öncelikle yorumun için çok teşekkür ederim, çok beğendim ve duygulandım. Özelden yazmak yerine burdan yazmak istedim. Evet, o rubleyle gelen jant seti ile başlamıştı herşey, 8 li arttırıcıyla kullanmaya çalıştığım, gece sürerken telleri parlıyormu acaba diye baktığımız set : ) Dediğin gibi hayal bile edemezdim bende o zamanlar. Ama söylediğin gibi özenle, birlikte büyüttük gibi oldu bu bisikleti. İnan ilanı açtıktan sonra ben de çok tuhaf hissettim. Çok kendimle özdeşleştirdiğim, çok benzersiz bir bisiklet olmuştu bu benim için. Ama sonuçta bisikletten vaz geçmedik, sadece daha farklı bir bisikleti yeniden kendi ellerimle oluşturmak istiyorum. Gönül isterdi ki bu bisikleti de bi kenarda tutarak diğerine başlayayım ama, sanırım pek mümkün değil bu şu an için : ) Yine de dediğin gibi hayırlısı olsun, satılırsa iyi olabilir ama satılmazsa da herhangi bir şekilde "keşke" li cümleler asla kurmam : ) Selamlar..

• Beğen
Tepkiler: bençizdim

sonEr´´

Forum Bağımlısı
Tepki
1.421
Bisiklet
Salcano
iyi , güzel , hafif , çekici veee çok sexi :) hayırlı olsun...

• Beğen

Serkan Yalnız

Daimi Üye
Tepki
395
İsim
Serkan Yalnız
Bisiklet
Cube
Çok teşekkür ediyorum yorumlarınız için, evet bisiklet için kullanmakta çekinmeyeceğim bir sıfat da "seksi" gerçekten :)

Ömer Faruk MUMCUOĞLU

Forum Bağımlısı
Tepki
1.827
İsim
Ömer Faruk Mumcuoğlu
Bisiklet
Scott
Bisikletiniz çok şık olmuş. Belli ki her parçası özenle seçilmiş, güle güle kullanmanızı dilerim.

• Beğen

çağın onat

Aktif Üye
Tepki
163
Miwok sahibi olarak aklımda olan değişimi bu makineyi gördükten başlamaya karar verdim. Sen naaptın öyle yaaa... Satmana üzüldüm. Neyse hayırlı olsun.

• Beğen
Tepki
19
Bir Whistle Sahibi olarak diye bilirimki :Evet kadro ağır ama gerçekten çok şık bir kadro. Bisikletimi yapsam yapsam böyle yapardım heralde. Çok güzel bir çalışma olmuş. Tek kelimeyle İlham verici diye bilirim.

• Beğen
Tepki
17
fotoğraf makinasının kalitesiyle bisikletin güzelliği birleşince harika bir çalışma çıkmış ortaya forumda satılık biliyorum ama yinede kazasız pedallamalar diliyorum

• Beğen