Değerli Bisiklet Dostları

Konu, 'Site Hakkında Genel Konular' kısmında Admin tarafından paylaşıldı.

1. Admin

Admin Yönetim Kurulu

Seviye:
    Türkiye Bisiklet Hareketi Platfomu olarak, 3.5 ay önce hazirladigimiz ve çok genis bir bisiklet çevresinin destekledigi ve birçok sitede yayinlanan anket çalismasi devam etmektedir..Bu çalisma tüm bisiklet camiasinin kullanimina açik bir çalismadir..Genel olarak ülkemizdeki Bisiklet Kullanimi ile ilgili bir topografya çalismasidir. Sizden istegimiz, hepimizin kullanimina açik olacak ve sonuçlandiginda istatistiki olaraki yayinlanacak olan bu çalismaya katilmayan bisikletli/bisikletçilerin yeniden katilmasidir.

İlginizi Çekebilir

1.png
Merhaba forumdaşlar :) Aslında başlığı "Drag nedir? Yenir mi?" yapmayı düşündüm ama bu bir Drag'a giriş konusu değil, Drag'ın ne olduğunu zaten bilenler için beyin yakan bilgiler içeren bir makale...
CMUYucGVEAAxM1a.jpg
Merhaba kolay gelsin arkadaşlar. Benim 1.80 boyum var 98 kiloya kadar çıkmıştım 2-3 ay sonra 80 kiloya kadar düştüm ama havaların kötü olması nedeniyle bisikleti bi müddet ara vermek zorunda...
upload_2016-11-16_14-33-40.png
Bu sabah @emrah9700, kullanmaya başladığı güç ölçerle ilgili bir iki soru iletmişti whatsapp'tan. Astigmat başlangıcı nedeniyle telefondan okuyup yanıt yazmam zor. Sorularını buradan yanıtlamaya...