defy 3

dinçer karadayı

Daimi Üye
Tepki
174
Arkadaşlar mtb'ye ek olarak birde yol bisikleti almak istiyorum (link) bu bisiklet nasıl uzun sürüşler için uygun olurmu ?(130-140 km)fiyat performansı nasıl lütfen bana yardımcı olurmusunuz yolcu arkadaşlar bi el atın lütfen teşekkürler :)

Scudo

Güney Tuncer

Forum Bağımlısı
Tepki
2.838
Bisiklet
Giant
Daha önce Defy3 kullanıyordum. Aluminyum için oldukça rijit ve kaliteli bir kadrosu vardır. Alın borusu normalden daha uzun olduğu için daha dik oturmaya müsade eder. 25cc lik lastiklerle geliyor, 23cc lere göre kaydadeğer bir konfor artışı sağlıyor. Arkasına bagajlık takma opsiyonu da var. Kısaca bu bisiklet daha çok hafta sonu uzun antremanlar ve turlar için dört dörtlük ve tam size göre.

BF Okuru

Üye
Tepki
2
(link)

(link)

(link)

bana sorarsan canondale ile giant arasında karar ver derim. mümkünse ikisindede deneme sürüşü yap.

observer

Forum Bağımlısı
Tepki
581
Bisiklet
Salcano
kayahan arkadaşımızın verdiği linkteki tiagra lı yol bisikletne bakabilirsiniz ya da sedona 611

• Beğen
Tepkiler: dinçer karadayı

dinçer karadayı

Daimi Üye
Tepki
174
Arkadaşlar şimdi foruma girebilme imkanım oldu sağolun varolun,Güney bey çok yardımcı oldunuz,hatta bugün kaçkar bisiklet de Bora Alben arkadaşımız da sağolsun çok ilgilendi,fakat small beden kalmamış ellerinde nisan belki mayıs da gelirmiş :(

ali albut

Aktif Üye
Tepki
168
Dinçer kardeşim bu gün kutudan çıkardılar ben de tesadüfen oradaydım ama (M) olduğunu biliyorum bende (S) ini bekliyorum istersen erdoğanlar bisikletten Lütfü beyle bir konuş derim iki adet var biri sarı sıyah yenı gelen ağırlıklı olarak kırmızı ve çok güzel acelem vardı kompenantına bakamadım
saygılar
ali baba

• Beğen
Tepkiler: dinçer karadayı

dinçer karadayı

Daimi Üye
Tepki
174
sağolun Ali abi,ben yarın lütfü beyle bir konuşucam,siz erdoğanlara baktınız dimi yanlış anlamadım ?

ali albut

Aktif Üye
Tepki
168
Evet kardeşim bu gün yine oradaydım kadro boyu bana biraz büyük geldi kırmızı olan cok güzel (M) boy shımano sora yanlışım yoksa lastikler 700/25 sanırım kadro çok güzel ben (S) ine 105 set taktıracağım ama lütfü bey bana bisiklet satmıyor o olmadığı bir zamanda yapacağım bunu haberi olmadan bana çok kızıyor yeter bukadar bisikleti ne yapacaksın diye
saygılar
ali baba