Deep V Jant Seti İhtiyacı

Tepki
0
Bisiklet
Peugeot
Arkadaşlar selam. Öncelikle konuyu yanlış yere açtıysam özür dilerim.

Sorunuma gelirsek; Deep V, Derin V ya da bugün bisikletçiden duyduğum yüksek profil denen jantlardan arıyorum. Antalya'da bakmadığım bisikletçi kalmadı ve yok. İnternette Türkiye genelinde de bulamadım (en azından internet ortamında). Bu konuda bilgisi, bildiği bir yer ya da web adresi olan var mı acaba? Şuana kadar sadece ebay'de bulabildim (satın alabilmek için). Gittigidiyor'da bile yok (ya da ben göremedim). Ne olduğunu bilmeyenler için görsel linki aşağıdadır.

(link)

Scudo

Akın Killik

Daimi Üye
Tepki
70
Bisiklet
Mosso
İlgini çekerse sadece çemberleri satabilirim (link)

Tepki
0
Bisiklet
Peugeot
@Akın Killik

Bu ilanını görmüştüm Akın daha önce de. : ) Eyvallah, ama ben daha çok siyah ve biraz daha derin düşünüyorum, 30-40 mm arası. Ama yine de sadece çember fiyatını öğrenmek isterim.

Akın Killik

Daimi Üye
Tepki
70
Bisiklet
Mosso
çemberler 30mm zaten :)

aldığım fiyatın biraz altına tanesini 60 euro dan veriyorum.

Tepki
0
Bisiklet
Peugeot
@Akın Killik

Hıhım biliyorum, o yüzden 30-40 mm arası dedim. Aslında direkt 40 mm desem daha doğru olacak sanırım. : )

Hımm bana tuzlu geldi açıkçası. Eyvallah dostum, sağolasın yine de. : )

kanta

Üye
Tepki
0
Bisiklet
Bisan
Arkadaşlar merhaba. Bende bu tip jantlardan arıyorum.Elinde olan var mı acaba?

kudretozbay

Forum Demirbaşı
Tepki
1.150
Hocam bulabildinmi bulamadiysan ebaydan felan siparismi versek ne yapsak

Doğukan Aksu

instagram/no85atelier
Tepki
4.142
Bisiklet
Diğer

Bu jantlar, setler Türkiyede de mevcut, sadece sözüm meclisten dışarı insanlar 50, 100 lira'dan fazla bütçe ayırmadan edinmek derdinde. O yüzden de elinde olan da benim gibi artık var demekten çekiniyor, ya da gündeme dahi getirmiyor. Yoksa kolay, 41mm, 42mm ve 32mm olmak üzere çember ya da set halinde mevcut!

kudretozbay

Forum Demirbaşı
Tepki
1.150
@Dogukanaksu
Abı zaten en ucuz cemberler 60 tl cıvarında elınde olan arkadaslar ılan acıp pazarlık yok yazarsa hem bızım gıbı yenı baslayan arkadaslarada bır yol gosterılmıs olur bır adet cember aklımda var suan forumdan buldugum ama rengı projeme uygun degıl oyuzden boya beklıyor

Tepki
0
Bisiklet
Peugeot
@Dogukanaksu

Hacı biraz araştırmış olan bir insan o dediğin fiyatta bulamayacağını bilir. : ) Açıkçası benim bu jantlar için ayırdığım bütçe 200-250 civarı. Öyle çok kaliteli olup beni yıllarca götürsün gibi bir düşüncem de yok ki. Zira evlilik hazırlıkları yaptığım için bütçe önemli. : ) Yani zaman geçip durumları düzelttikten sonra kaliteli bir şey alınabilir tabi ki. Misal sendeki set. Görür görmez çok hoşuma gitti. Tam istediğim özelliklerdeydi. Artı olarak iç ve dış lastik de dahil. Ama sende hep kaliteli parçalar var arkadaş. : )

Bence elinde olanlar var demekten çekinmemeli herhangi bir parça için. Zira bütçe sorunu olmayan arkadaşlar da mevcutdur site içerisinde.