Deep Purple - 18 Mayıs 2011

krankmili

Forum Bağımlısı
Kayıt
9 Haziran 2009
Mesaj
1.623
Tepki
2.452
Deep Purple

18 Mayıs 2011 19:00
Küçükçiftlik Park, İstanbul

http://i52.tinypic.com/k51hz4.jpg

Müzik tarihinin gelmiş geçmiş en büyük gruplarından, modern rock ve heavy metal soundunun yaratıcıları efsanevi grup Deep Purple Maçka Küçükçiftlik Park’ta.

“Shades of Deep Purple” isimli 1968 tarihli ilk kayıtlarından bu yana 100 milyonu geçen albüm satışı ile Deep Purple, müzik dünyasında efsaneleşmiş ismini “dünyanın en gürültülü grubu” olarak halihazırda yer aldıkları Guinness Rekorlar Kitabı'na da taşıdı. 40 yılı aşkın geçmişinde, rock müzik tarihinin en önemli virtüözlerini yetiştiren grup, kurucu üyelerinden olan Ritchie Blackmore’un yanı sıra, David Coverdale, Glenn Hughes, Joe Lynn Turner, Joe Satriani gibi isimleri kadrosunda ağırladı. Rock müzik tarihinin kilometre taşlarından; ‘Smoke One The Water’, ‘Child In Time’, ‘Perfect Strangers’, ‘Black Night’, ‘Highway Star’ ve 90’lı yılların en iyi şarkılarından biri olan ‘Sometimes I Feel Like...’ gibi şarkıların yaratıcısı olan Deep Purple, günümüzde, grubun ‘klasik kadrosu’ olan ekipten, Ian Gillan, Roger Glover ve Ian Paice’in yanısıra, Ritchie Blackmore’un gruptan ayrılmasından sonra, son yılların en iyi gitar virtüözü olarak kabul edilen Steve Morse’u ve Jon Lord’un 2002 yılında gruptan ayrılmasıyla Don Airey’i kadrosuna katan grup yoluna son hızla devam ediyor.

Deep Purple 18 Mayıs’ta Maçka Küçükçiftlik Park’ta unutulmaz performanslarından birinde daha İstanbul seyircisiyle buluşuyor!


-Alıntıdır-
 
Scudo

Ahmet Gürkan

Daimi Üye
Kayıt
21 Nisan 2008
Mesaj
286
Tepki
332
Şehir
Ankara-Eryaman
Bisiklet
Sedona
Oradayız... biletler hazır, bünye hazır...

Arkadaş bu sene yine acayip konserler var ya, bankadan konser kredisi çekecem sonunda ya, para bitti para...
 
  • Beğen
Tepkiler: ateze ve krankmili

Oktay Ataş

Daimi Üye
Kayıt
30 Mart 2010
Mesaj
240
Tepki
100
Şehir
Moda, Kadıköy, İstanbul
bon jovi'ye gideceğim param olsa buna da giderim. ooff offf hepsi bi senede olur mu yaa finansımızı da düşünsünler biraz :))
 
  • Beğen
Tepkiler: krankmili
Yukarı Alt