Decathlon'daki Formalar

Tunahan KORKUT

Daimi Üye
Tepki
119
Bisiklet
Carraro
merhaba padallayan arkadaşlar . yazında gelmesiyle bir forma alma ihtiyacı hissettim kendimde. birçok kez decathlondan alışveriş yaptığım için formaların da olduğunu gördüm. sizlere sormak istediğim bu siteden daha önce forma alan oldumu eğer forma alan olduysa bizleri de bilgilendirebilir mi?
işte formalar .....
(link)
(link)
(link)
(link)

Scudo

Birhan K.

Forum Bağımlısı
Tepki
1.999
Abi acelen yoksa, 1 ay falan beklerim dersen kesinlikle aliexpress.com'dan sipariş ver derim. Çok fazla çeşit var ve malum, çok daha ucuz. Ama şu siyah kısa kolluyu ben de gözüme kestirdim :D

• Beğen
Tepkiler: Tunahan KORKUT

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Siteden değil de direk mağazadan sezon sonu uzun kollu forma satın almıştım. Bedeni tutturrsanız kesinlikle pişman olmazsınız. Euro yazan bedene göre seçerseniz sorun olmaz.

eness

//**
Tepki
228
İsim
Enes
Başlangıç
2012—13
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Yol bisikleti
ben 2 gün önce ilk linkteki ürünü aldım.rengi de aynı.

alınabilir.gayet güzel.

gittiğimde siyah rengin bedeni kalmamıştı mecburen mavi almıştım.

Tepki
80
Bisiklet
Salcano
@eness

Ben de kisin sezon sonu indirimiyle yarim fermuarli olanlardan 2 mavi 1 siyah almistim tanesi 9,90dan. Cok basarili buldum durusu da cok guzel sade. Su an 26,90 sanirim fiyatlari o fiyata alinmaz mi alinir tabi ben sadece sansli oldugum icin denk getirip o fiyata almistim.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
24.90 lık formalardan bende alacağım,sade daha güzel duruyor

Hüseyin Külcüoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
675
Bisiklet
Ghost
Görüntü olarak sade ve şık ürünler. Bütçe konusunda sıkıntı yaşayanlar için tercih edilebilecek en iyi ürün. Hatta bende almalıyım dört dörtlük bir yaşantım yok. :)

Osman Kıtay

Forum Bağımlısı
Tepki
1.091
Bisiklet
Fuji
@Tunahan KORKUT

Siz asıl kampanyaları kaçırmışsınız. Bir ara 20 tl ye 10 tl ye çok daha kalitelileri satıldı. Dedikleri gibi mağazaya özellikle de Forum İstanbul Mağazasına giderseniz daha kalitelilerini uygun fiyata bulursunuz.

Hüseyin Külcüoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
675
Bisiklet
Ghost
Bursa'ya açılsa da gitsek. Nerelere açıyorlar, Türkiyenin 4.büyük şehrine hala açılmadı.

suatgecer

Aktif Üye
Tepki
56
Bisiklet
Sedona
(link) geçen sene buformadan almıştım gayet memnunum

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
... yazın sırtını tırmalar.

Aç karna espri yaptım.

ihtiyar

Forum Bağımlısı
Tepki
3.579
İsim
Bülent B.
Bisiklet
Diğer
@Tunahan KORKUT
Ben yillardir Decathlon' dan aldigim formalari kullanirim. Asagi yukari % 60-70 arasi bu tip giyim esyalarimi da oradan alirim. Yani sadece bisiklet icin degil, dagcilik, kayak, deniz vs. Fiyat kalite oranina söylenebilecek hic bir sey yok! :)

Tunahan KORKUT

Daimi Üye
Tepki
119
Bisiklet
Carraro
eskişehire ikamet ettiğim için decathlon un mağazasına gitmek gibi bir durumum yok. onun için internet üzerinden almam gerekiyor anlaşılan. yardımcı olan herkese teşekkür ederim.

Tepki
80
Bisiklet
Salcano
@Tunahan KORKUT

Bedenler yeterince genis normalde hangi bedeni giyiyorsaniz aynisini siparis edebilirsiniz sikinti yasamazsiniz.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Decathlon dan alıyorum bende fiyat performans oranı çok iyi diyebilirim. Biraz da daha çok çeşit ve stok miktarı olsa fena olmaz

GurkanSamet

Aktif Üye
Tepki
109
Bisiklet
Cannondale
Siyahlı formayı bende beğendim s bedeni alacaktım fakat kredi kartı bilgilerini doğru girmeme rağmen alamıyorum.. :(