decathlonda sezon sonu indirim

Türka¥

Forum Bağımlısı
Tepki
2.271
Başlangıç
2018—19
Bisiklet
Ghost
dün izmirde decathlon mağazına uğramıştım, tekstilde birçok üründe sezon sonu indirim yapmışlar, web sitelerine baktım orada konuyla ilgili bir bilgi yok.. sanırım sadece mağazadan satış için geçerli

http://p1309.hizliresim.com/1f/n/svuhq.jpghttp://o1309.hizliresim.com/1f/n/svuht.jpg

Scudo

FelixTheCat

Forum Bağımlısı
Tepki
896
İsim
Betül
Başlangıç
1999—00
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Ben dün mail attım fakat bisiklet ürünlerinde sezon sonu indirimi olmamaktadır yazmışlardı

Türka¥

Forum Bağımlısı
Tepki
2.271
Başlangıç
2018—19
Bisiklet
Ghost
izmirdeki decathlon'un çalışma mantığını çözemedim zaten..
websitelerinde herşey normal fiyat, inandırıcı olsun diye foto çektim

Sefa

Forum Bağımlısı
Tepki
677
Bisiklet
Focus
Decathlon'un mentalitesi o zaten.

Sitede sanal satışlar için farklı fiyat, mağazalarda canlı satışlar için farklı fiyat biçiyorlar. Bir keresinde sitede taytlar için kampanya yapmışlardı, "Uygun bedeni görerek alayım da uymazsa iade ile uğraşmam" diye düşünüp mağazaya gittiğimde sitedekinden alakasız bir fiyat gördüm. Oradakilere sorduğumda o fiyatların sadece site üzerinden alışverişlerde geçerli olduğunu mağazada ise reyondaki etiket üzerinden fiyatlandırıldığını açıkladılar.

rahmi kocaman

Daimi Üye
Tepki
174
Bisiklet
Specialized
Yalnız orada sezon değil seri sonu yazıyor. O kabartma dokulu, gri forma artık yok maalesef. Çok da güzeldi oysa. Son kalanları satıyorlar demek mağazada. Web sitesindeki formalar farklı bundan. O yüzden bir karışıklık olmuş.

Sehzade43

Daimi Üye
Tepki
147
Bisiklet
Salcano
Burda olsa alırdım :) Hemde bu bedeni bulmak zor. Fiyatta baya ucuz :)

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Ankara Decathlon'da B'twin Fit serisi şehir bisikletleri satılmıyormuş. Birkaç gün evvel gittiğimde sordum, bize o modeller gelmiyor dediler. Ne biçim bir mağazacılık anlayışıdır, henüz çözebilmiş değilim. Daha önce de abuk-subuk cevaplarına şahit olmuşluğum var. İnternetten alışveriş dışında tercih edilecek bir yer değil.