Decathlon'da Kariyer

nottoberk

Üye
Tepki
1
Bisiklet sizin için bir hobiden öteyse.
Pedallanmaya hazır her bisiklet yeni bir bisiklet tutkunu demekse.
Hizmet ve ekip ruhu anlayışınız en güçlü tarafınızsa sizlerle aynı takımda pedallamak istiyoruz.

« Sporcu memnuniyeti, bu benim işim »
  • Reyonda Serbest Seçim Konsepti sayesinde hızlı ve kolay alışveriş imkanı sunmak
  • Stokların yeterli ve ulaşılabilir olduğundan emin olmak
  • Müşterilerle profesyonel ilişkiler kurmak
  • Müşterilerin talep ve isteklerine uygun servis ve ürünler sunmak
  • Reyonların satışlarını canlandırmak
  • Satış politikasını uygulamak : müşterileri dinleme ve yerel Pazar hakkında bilgi sahibi olmak.
  • Atölye çalışması satışı gerçekleşen bisikletlerin son montajı ve bakım için getirilmiş bisikletlerin bakım onarım işlemlerinin gerçekleştirilmesi. işin tanımı.
Alımlar yeni açılacak olan Brandium avm, Decathlon mağazası içindir

* Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış(full time)
* 28 yaşını aşmamış
* Teknik temel bilgiye sahip
* Atölye içinde çalışabilecek.

CV lerinizi berk.tolga@decathlon.com adresine gönderebilirsiniz.

• Beğen
Tepkiler: aertan
Scudo

Milbert Hofen

Forum Bağımlısı
Tepki
1.623
Bisiklet
Canyon
İlk okuduğumda "google translate" çevirisi zannettim. Ondan biraz hallice olmuş.

Decathlon iyi bir firma, bu iş fırsatından faydalanacak arkadaşlar çıkacaktır.
-----

Edite edit; Yazınızı düzeltmeye çalışmışsınız ama hala yanlışlar var :) Sakın yanlış anlamayın, ben de hergün onlarca hata yapıyorum ama siz burada Decathlon firması adına ilan açıyorsunuz. Gösterilen özen, ilanın ciddiyetini arttıracaktır.

lealtad

Forum Bağımlısı
Tepki
1.597
İsim
Hüseyin
Bisiklet
Diğer
Eğlenceli bir sektör. İş arayan kişiler için güzel bir fırsat bence ve doğru noktaya verilmiş bir ilan:)

• Beğen
Tepkiler: sametutuncu

ilker

Forum Bağımlısı
Tepki
987
İsim
İlker
Bisiklet
b'Twin
Alışveriş kariyeri yapıyorum ben :)

Yalnız farklı tarayıcı ya da programdan oluşturduğumuz sepete ulaşamamak ve çoğu ürünün stok sorunu en büyük problem.

• Beğen
Tepkiler: volkan şehitler

Furkan TK

Forum Bağımlısı
Tepki
2.180
Bisiklet
Cube
Anadolu yakasına açılacağına sevindim. Sporla iç içe imkan sağladığı için mevcut spor dostu çalışanlarıyla keyifli iş ortamı olacağı kanaatindeyim

Fatih Çetin

Forum Bağımlısı
Tepki
681
Bisiklet
Focus
Mağaza açılsa da gitsek :) Yaklaşık 3 ay önce Brandium'u gezerken reklam brandalarını görmüştüm.

can akıncılar

Forum Bağımlısı
Tepki
897
Bisiklet
Salcano
Decathlon'da Çalışanların gördüğüm kadarıyla pek bilgisinin olmadığı kanaatindeyim...Bilgililer'de Çıkıyor Ama Yeterli Değil,yada boşverin zaten teknik olarak işinize yarıyacak pek malzeme yok en iyisi Tasarımı yıllardır değişmeyen Rockrider alın çıkın..

avanak_abdi

Forum Bağımlısı
Tepki
324
Bisiklet
Specialized
Bi de acayip uyuz olduğum bir durum var. Zincir için hızlı bağlantı baklası var, btwin diye satılıyor ama fotoda üstünde kmc yazıyor. Hiç beceremiyorsanız fotoşopla btwin yazın bari ;)

Ghost

Yoksa insan başıboş bırakılacağını mı sandı?
Tepki
478
İsim
Enes
Başlangıç
2003—04
Bisiklet
b'Twin
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Internet sitesini bende beğenmiyorum
Bi ürün vardı yarı fiyata düşmüştü onun içinde gitmiştim baktım indirimsiz fiyatı yazıyor sordum bunu ben bu fiyata gördüm sitede dedim. adam dedi ki ohooo o ne zamanki indirim. O zaman neden düzeltmiyosun ! Ben o kadar yol gelmişim...

• Beğen
Tepkiler: Egemen Ocaklı
Tepki
62
Bisiklet
b'Twin
Anadolu yakasına yeni açılması gecikmiş bir durum bence ancak bir o kadarda sevindirici bir haber.. Umarım bisikletten anlayan ve işini hakkıyla yapabilecek kişiler alınır..