İnceleme Decathlon ürünlerinden incelemesi

Kerim KOÇAK

Forum Demirbaşı
Tepki
493
İsim
Kerim
Bisiklet
Bianchi
Merhaba arkadaşlar bu videoda 2 yaz kullanıp memnun kaldığım decathlon ürünlerinin incelemesini sizinle paylaştım.

Hepsi son derece fiyat/performans ürünleri

Masabaşında şöyle böyle diye anlatmak yerine bizzat denizde kullanıp size göstermek istedim iyi seyirler :)

Başlık bozulmuş "Decathlon ürünleri inceleme" olacaktı düzeltirseniz sevinirim.

Scudo

Corsaidream

Aktif Üye
Tepki
127
İsim
Eren
Bisiklet
b'Twin
Maskenin kılavuzunda muhtemelen uyarı yazıları yazıyordur ve bu tip maskeler salak gibi denize atlamak için yapılmamıştır zaten. Bir dalgıcın denize atlayarak dalış yaptığını gördünüz mü ? Decathlon ürünü satın alan ailenin zeka seviyesini ölçmek gibi bir sorumluluğu yok.

ismail_32

Daimi Üye
Tepki
408
İsim
ismail
Bisiklet
Specialized
@SonSelim Maskeyi 2 senedir kullanıyorum . Merak edip almıştım .Bana göre maskeyi alırken kullanım amaçlarınızı bilmeniz gerekiyor . Bu maske su üstünden yüzüşler için ideal ve maskeyle dalmak zor ve tehlikeli .Bunu geçtim , atlamak bile bile lades . Kesinlikle yüzde bir aksesuar varken suya atlanmamalı! Maske gerçekten ağır , belirli süre sonra yüzünüze baskı yapıyor. Ayrıca dış yüzey çok çabuk çiziliyor . Önerir miyim ? Hayır . Bunun yerine biraz daha para verip kaliteli bir set alınabilir .

emrahozkan

Forum Bağımlısı
Tepki
1.824
Bisiklet
Cube
bu maske ile açılırsanız yüzünüzü ağrıtabilir, veya bunaltabilir sizi diyelim, sonra çıkarınca elinizde kalıyor koca maske, dönüş yapamıyorsunuz, kafanıza da giymeniz çıkarmanız zor. Eşime almıştık, ağırlık valla minimalist bir adam olarak önermem, sadece 10 liralık yüzücü gözlüğü fazlasıyla iş görüyor.

• Beğen
Tepkiler: Muhammet Ağrı

Kerim KOÇAK

Forum Demirbaşı
Tepki
493
İsim
Kerim
Bisiklet
Bianchi
@SonSelimLink güncellenmiş decathlon açıklama yapmış olayda bahsi geçen ürün decathlona ait değildir demişler

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen
Tepkiler: Son Selim

Kerim KOÇAK

Forum Demirbaşı
Tepki
493
İsim
Kerim
Bisiklet
Bianchi
@ismail_32Merhaba, yazdıklarınıza kısmen katılıyorum uzun süreli yüzüşlerde tabi ki ağrı yapabilir sonuç olarak 80 ₺ ye aldığımız bir üründen bahsediyoruz fiyatına göre işe yarar bir ürün her sporda olduğu gibi dalış konusunda da dünyaca ünlü profesyonel markalar illaki vardır bisiklet konusuda böyle değil mi? 1000 ₺ ye de 50000₺ ye de bisiklet var zaten videoda da bahsettim decathlon ürünleri amatör hobiciler için yani kıyaslarken buna göre kıyaslamak gerekir çizilme konusuna gelince ben bir problem yaşamadım

Kerim KOÇAK

Forum Demirbaşı
Tepki
493
İsim
Kerim
Bisiklet
Bianchi
@emrahozkanHocam maske hem gözlük hem de şinorkel görevi görüyor yani tek başına gözlük işinizi görmez gözlük + şinorkel de yine denizin ortasında çıkarırsanız karaya çıkarmak tabiki zor olabilir maske kendi kendisini karaya çıkaracak değil ya :)

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Bu zamana kadar decathlon'dan aldığım tüm ürünlerde sorun yaşadım, hemde 'tüm' ürünlerde. Mesela hemen sayayım;
-100 serisi pompa: 10 defa kullanamadan bozuldu.
-Bisiklet Forması: Kaymaması için koyulan silikon kısmın dikişleri bozuldu.
-Suluk: Plastik tadı veriyor.
-Suluk Kafesi: Vida yerinin teki koptu.
-Arka Aktarıcı:.(btwin):Zinciri yeterince gerdiremediği için sürekli diş atlaması yaptırıyor.
-Suluk Kafesi Takılan Aparat: Kullanmaya başlayalı kısa bir süre geçtikten sonra pert oldu.

Daha kıyafet mevzusuna girmedim bile, oraya girersem kıyamet kopar. :D Acil bir işim olursa shimano vb. ekipmanları alırım sadece bundan sonra, daha tövbe ettim. :)

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Muhammet_3M
Haha zırhlı lastiğin kevgire dönmesi iyiymiş, ben tövbe ettim ama. :)

Kerim KOÇAK

Forum Demirbaşı
Tepki
493
İsim
Kerim
Bisiklet
Bianchi
Bisiklet ürünlerini bende kesinlikle almam katlanabilir almıştım sele keleçpesi sorunlu çıktı iade ettim her işi iyi yapan marka var onların dışında satın almam zırhlı lastik Schwallbe den şaşmam mesela :)

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@CaRviLLE
Hocam alıntı yapar iseniz daha iyi olur, çünkü böyle herşey birbirine karışıyor. :)

Tepki
5.345
Başlangıç
2013—14
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@KitapSever şimdi decathlon u da gömmeyelim güzel şeyler de var geçen ayakkabı aldım fiyat performans güzeldi mesela sonra 3 sene önce aldığım hız sayacı da hala faal güzel çalışıyoryeni bisikletetaktım vazgeçemedim ondan

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Muhammet_3M Bende 4 olanını yaklaşık 1.5 yıldır kullanıyorum, yağmur yağınca birkaç gün kafayı yemese ve jant mıknatısı kopmasa iyi olacaktı. :)

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Muhammet_3M
Hocam benim aldığım ürünler genelde kısa bir süre sonra bozuluyor, ucuzu/pahalısı farketmiyor. :D