Decathlon

CandanC

Forum Bağımlısı
Tepki
1.347
Bisiklet
Whistle
ben seviyorum decathlon'u :)... arada öğle tatillerimde bile kaçıyorum, 3-5 çadır görüyorum mutlu oluyorum... oldukça da fazla alış veriş yaptım.. gayet kullanışlı ürünleri elimi yakmadan alabildim... ha ucuz etin yahnisi tadında olanlar olmadı mı oldu... ama olsun :)

kalite konusunda net bir değerlendirme yapamam ya da üst düzey sporcular da memnun kalıyor mudur bilmem... belki fiyatı yüksek olanlar daha kalitelidir...

ben ucuz ürünlere bakıyorum, aldıklarımdan da oldukça memnunum... amatör sporcular için birebir bence :)

Scudo
Tepki
4
kısmen daha az sağlamlık gerektiren ekipmanları oradan tercih etmek daha akıllıca geldi bana. belki çanta almam yıpranır diye ama mesela fosforlu yelek alırım 11 liraya, pek dayanıklılık aramayacağınız bir ürün.

gökhanc

Aktif Üye
Tepki
88
geçen gün rastgele farkettiğimiz ve çocuklar gibi eğlendiğimiz yer.harika bir düşünce , devamı gelir umarım...ayrıca uyun fiyatlı bisikletler mevcut

• Beğen
Tepkiler: Sercan Güneş
Tepki
27
arkadaşlar burdan gözluk almak ıstıyorum geçen gıttıgımde alamadım 30tl falandı bir arkadas para yollasam benım ıcın alabılır mı

Batuhan Eren Engin

Aktif Üye
Tepki
33
@Bilal Abdul-jabbar Keita

Pek katılmıyorum, gayet kaliteli bisiklet malzemeleri vardır. Öyle aman aman kaliteli bisiklet aramayın zaten, ama parçaları iyidir.. Spor malzemeleri de güzel..

özcan parlakoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
375
uzaklığından dolayı hep ertelediğim decathlon ziyaretimi dün gerçekleştirdim. çok güzel bir mağaza, tüm sporlar için malzeme giysi vs mevcut. bende gözlük ve birkaç parçada esya aldım. gözlük çok güzel tavsiye ediyorum. 4 camlı, sert saklama kutusu var ve gidona bağlanabiliyor, yedek burunluğu mevcut. camındaki etikette %100 uv ifadesi var. yüze tam oturuyor. fiyatı 34.90TL bir de alyan takımı aldım 11.90TL, 10 liraya pompa ve 8.90TL fiyata çift iç lastik bulmak mümkün. sporla ilgilenenlerin mutlaka uğraması gereken bir yer decathlon. (bayrampaşada/ forum istanbul avm)

badumania

Aktif Üye
Tepki
116
Bisiklet
Fuji
Decathlon da bir çok spor malzemesi bulmak mümkün o gözlüklerden bende dağcılık faaliyetim için almıştım ancak her şeyi almanızı tavsiye etmem bazı ürünleri çok dandik olabiliyor ancak genelde güzel. bugün bende gidip bir şeyler alacağım bisikletime :D

koray_can

Forum Bağımlısı
Tepki
212
dün bizde ordaydık 10 dan 12 bucuga kadar orda takıldık..aynı gozlukten aldım cok iyi ya....fazla iyi hatta cok şık duruyor.

Tepki
33
antalya da bu tarz aksesuarları uygun fiyata bulabileceğimiz mağazalar malesef hiç yok...bu tür ürün satılan yerler mevcut ama fiyatlar,hiç sormayın :(

Tepki
25
Kargo ücreti ne kadar olur acaba izmir'e bi bilginiz var mı?Eğer fazla değilse gideceğiniz günden önce ben size havale ederim parayı.Bi tane de bana alırsanız çok sevinirim.50 mesaj sınırını geçemediğim için ö.m. atamıyorum k.bakmayın.

Tepki
25
@Orhan Kılıç

Memnun musunuz peki gözlükten?Başka bi topicte göz için iyi değil demiş de tecrübeli bi arkadaş.

özcan parlakoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
375
@Oğuzhan Zengin

bugün test ettim çok rahat gözlük gözü yormuyor, fiyatına göre süper bence :in:

@Oğuzhan Zengin

askılı tayt almıştım, onu değiştirmek için gideceğim haftaiçi. ben size hesap no atayım havale yapınca telden arar haber edersiniz ona göre bende gidiş günümü ayarlarım. en geç cuma gününe kadar gitmem gerek sonra gidemem işlerim var, ona göre sizde almak isterseniz havale yapar bana telden ulaşırsınız. kargo en fazla 6 lira tutar sanırım.

• Beğen
Tepkiler: Oğuzhan Zengin
Tepki
15
çok hoş gözüküyo cidden eğer ki zahmet olmayacaksa bana da hesap numaranızı ve telefonunuzu atabilir misiniz özel mesaj atamıyorum kusura bakmayın

Eren Tublek

Forum Demirbaşı
Tepki
362
Bisiklet
Trek
@bhdr_dmn

Aslinda bircok urun kalitesiz.Alinabilir urun sayisi az.Ancak bu gozlugu bircok arkadasin kullanip memnun oldugunu biliyorum.

özcan parlakoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
375
Oguzhan 1adet siparis verdi baska aldirmak isteyen yoksa yarin gideyim, aldiracak olan varsa son gun persembedir, o gunden snra istesenizde alamam