Decathlon - b'Twin tercihleri

Scudo

semih59

Forum Bağımlısı
Tepki
1.426
İsim
Semih Saygın
Bisiklet
Scott
btwin.com bu siteden ara belki donanımı bulursun.

Serbay Akar

Forum Demirbaşı
Tepki
209
Bisiklet
KTM
arkadaşlar bitwin diye bir marka duydunuz mu ? bir yerde görmüştüm de ?

mathschi

Üye
Tepki
2
decathlon firması tarafından üretilmiştir. türkiyede şuanda ankara decathlon'da ve istanbul bayrampaşa forumistanbuldaki decathlon'da mevcut. denemesi bedava :)

• Beğen
Tepkiler: Aykut Subaşı

Aykut Subaşı

Forum Bağımlısı
Tepki
457
Bisiklet
Cube
Btwin guzel markadır bıldıgım kadarıyla.Forum İstanbul'da satın alma şansımız var mı pekı?

H.Sages

Daimi Üye
Tepki
174
Bike & Outdoor da da var. Beşiktaşta sanırım yeri. Google dan aratın.

Sercan Öz

Üye
Tepki
23
forum istanbul decathlonda btwin bisikletleri görebilirsiniz. 5.2 nin şu anki fiyatı 499tlydi

Sercan Öz

Üye
Tepki
23
(link)

ankara decathlonda olabilir bu bisiklet 800tl ciwarında zannedersem

Berk_D

Daimi Üye
Tepki
131
Bisiklet
Geotech
Decalthon diye bir Fransız firması tarafından üretilen marka. Dünyanın her yerinde devasa boyutlarda (3.000-5.000-10.000 m2 gibi) mağazalarında onlarca spor ürünü mevcut. Türkiye'de İstanbul ve Ankara'da var. Türkiye'de ürün yelpazesi Avrupa'dakileri gidip görünlerin dediğine göre çok çok azmış. Bugün gittim gördüm ürünleri biraz arttırmışlar ama fiyatlarıda bir öyle kökleyi vermişler.

• Beğen
Tepkiler: Halitkin

Ünal Altay

Daimi Üye
Tepki
185
Bisikletlerini bilmem ama ben aksesuarlarını kullanıyorum ve çok memnunum. Fiyat-fayda değerlendirmesi yapıldığında gayet iyi bence

Orhan Kılıç

Forum Bağımlısı
Tepki
2.263
Fiyat kökleme fikrine katılmam pek mümkün değil. Fiyat ayarlaması desek daha doğru olur. 160 TL den geçen yıl satışa çıkan bisiklet çantasının fiyatı şu anda 130 TL. Benim 47 TL ye aldığım bisiklet gözlüğünü bir arkadaşım Cumartesi 28 TL ye almış. Benim 59 TL ye aldığım şişme matın fiyatı ise 84 TL olmuş.

Tepki
53
@Veysel Yılmaz

Decathlon sadece perakende satış yapan mağazalar zinciridir ve ürettği herhangi bir bisiklet yoktur .Sadece market anlayışıyla en karlı ve geçici diyebileceğimiz hobi ürünleri satmaktadır.Bisiklet markalarıyla karşılaştırdığınızda fiyat/kalite şansı pek olmamakla beraber kesinlikle bisikleti bisikletçiden alma üstünlüğü ile karşılaştırılamaz.
Bu marketlerde satılan ürünleri satanlar da bu ürünleri tanımaz ne yazıkki bunu deneyebilirsiniz.
Tavsiyem rockrider yerine geotech neon/ ascent veya cannondale alt modellerden almanızdır

Tepki
39
@onemorebicycle

Haklısınız bisiklet elbette ki bisikletçiden alınmalı yoksa ürün için bilgi alacak kimse bulamıyorsun dediğin gibi , ama decathlon bu konuda baya bir uğraş vermiş, fransadaki bisiklet üzerine olan bir kompleksinden (btwin village) bir video buldum oldukça keyifli çalışanları da bisiklet kullanmaktan keyif alıyor.

ayrıca ikinci videodaki bisiklet sistemi de zaman bulamayanlar için çok mantıklı, beğeneceğini umuyorum.Decathlonda modern bisikletçi olmuş sanırım

(link)

(link)

bir de youtube da bisikletlerinin üretim videosunu koymuşlar, how is made programına benziyor discovery deki =)

(link)

• Beğen
Tepkiler: can ayan