Decathlon btwin count sayaçlar hakkında

Tepki
1
Bisiklet
Salcano
Merhaba
bu akşam decathlona gezmeye bakınmaya gitmeyi düşünüyorum
count4 ve count8 olmak üzere 2 tip kablosuz km gördüm .
fiyatlar makul ikisininde işlemcisi aynıdır diye düşünüyorum menü ve özellik dışında performans farkı yoktur.
dolayısı ile bu iki modelden birini kullanan arkadaşlar varmıdır ?
sapma vs. gibi sıkıntılı durumları varmı acaba bilgi verirseniz çok sevinirim.

Scudo

Edip D.

HTFU!
Tepki
5.376
Başlangıç
2000—01
Bisiklet
Diğer
(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)...

• Beğen
Tepkiler: Murat B.

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Count 8 kullanıyorum. Yaklaşık 4000 kilometre oldu. Ayrıca istediğiniz renkte kılıfları da mevcut (Decathlon'un internet mağazasında olmasa da!).

Tavsiye eder miyim? Ederim. Ancak unutmamanız gereken bir şey var: Sayacı gidona bağladığınız ara parçayı, vidalarını söküp kuvvetli bir yapıştırıcıyla yapıştırıp sağlama almanız gerekiyor. İki bisikletimdeki iki sayaçta da vidalar kendiliğinden sökülüp sayaç gidondan ayrıldı. Aklınızda bulunsun.

http://1.bp.blogspot.com/-JZRxyhSQ4Wc/U5FzEwqjTSI/AAAAAAAAAzM/2EfqxnmuPxo/s1600/IMG_1180.JPG

Tepki
1
Bisiklet
Salcano
bilgiler için teşekkürler .
yapıştırıcı konusu sorun değil
çift komponentli epoxi kullanabilirim .

Tepki
54
İsim
Abdullah Keleş
Bisiklet
Scott
bende count 8 kullanıyorum 500 km oldu. tepki verme süresi biraz yavaş ancak tutarlı. şahsen memnunum. bir de ışğı olsa süper olurdu.

Doğan G.

Üye
Tepki
18
Bisiklet
Salcano
bende count 8 kullanıyorum. üründen çok memnunum. tek eksiği ekranında ışık olmaması :)

Birhan K.

Forum Bağımlısı
Tepki
1.999
Ben de Count 8 kullanıcısıyım. Cidden tek eksiği ışığı. Bugüne kadar herhangi bir problemle karşılaşmadım.

Not: Jantlara taktığınız mıknatıs, teker dönerken alıcının maksimum 2-3 mm uzağından geçmeli. Çok yakınından yani. Buna dikkat edin yoksa bozuk sanıp geri götürürsünüz :)

Tepki
1
Bisiklet
Salcano
yorumlar için teşekkürler
1 adet count8 ve kardeşim için bir adet count4 aldım : İkisindende memnun kaldım diyebilirim. Bakalım pil tüketimi yada ömür konusunda neler göreceğiz.
count8 de anlayamadığım anlık hız diye yanal bar şeklinde gösterdiği iki katmanlı gösterge neyi anlatıyor çözemedim :)

Ahmet Onur Çakmak

Forum Bağımlısı
Tepki
2.562
@Mert Kulluk

o anki hızının, ortalama hızınla karşılaştırması :)

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Hepinize selam arkadaşlar,
Bu hafta yine bir inceleme videosu ile karşınızdayım :) Btwin Count8'in kutu açılımını ve incelemesini yaptım...Şayet profesyonel sporcu değilseniz; kadansa, göğüs bandına ihtiyacınız yoksa, Btwin Count8 beklentilerinizi yeterince karşılayacaktır... :)

Herkese keyifli seyirler, umarım beğenir ve paylaşırsınız ;)