Decathlon alışveriş ve kalça ağrısı

Scudo

BF Okuru

Üye
Tepki
0
bunlara gerek yok.
biraz yol yap alışırsın.

bende 6 ay askerden sonra alışmakta zorluk çektim 100km yapınca gene alıştım.

suat akman

Forum Bağımlısı
Tepki
4.822
Başlangıç
1985—86
Bisiklet
Mosso
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@mrjoney1str
Sele kilifi vb. kaydigindan, uzun vadede rahat olmadigindan bahsedilir. Hicbir zaman sele kilifi veya jelli pad/tayt kullanmadim. Seleniz kalcaniza uygunsa zamanla alisirsiniz sorun olmaz.
Su sortu tavsiye edebilirim. Nefes alir, terletmez, cabuk kurur, gunluk kullanim icinde ideakl bisikleti gunluk hayatinizda kullaniyorsaniz eger.
Ben kullaniyorum iyi bir fiyat performans urunudur:
VTT 300 Bisiklet Şortu - Siyah B'TWIN - Nefes Alan Bisiklet Kıyafetleri Bisiklet...

M.Burak KARADAĞ

Forum Bağımlısı
Tepki
1.930
Bisiklet
Carraro
Bende san marco mtb sele var. Modeli hatırlayamıyorum şimdi. Yaklaşık 1.5 sene gibi bir aradan sonra 20 kilo almış şekilde yeniden başladım bisiklete. Hemde o seleyle. İlk gün biraz ağrı yaptı. Üçüncü dördüncü gün alıştım. Şor altına tayt giymeniz kafidir. Onu giymesenizde zamanla alışır kalçalarınız.

Eren D.

Daimi Üye
Tepki
158
İsim
Eren Demirbaş
Bisiklet
b'Twin
Jeli kılıflar bir yerden sonra ağrı yapıyor, uyuşturuyor. Kısa mesafelerde güzel ama 1-2 saatten sonra uyuşmaya başlıyor. Ayrıca düzgün oturmazsa sürekli kaydığı için rahatsız ediyor.

• Beğen
Tepkiler: mrjoney1str

ismail.yüksel

Forum Demirbaşı
Tepki
281
ben aldım bunu, birkaç kere kullandıktan sonra söküp attım. bana göre pek bir artısı yok ayrıca çok terletti beni, belki sizi terletmez.

zaten bir süre sonra bisikletin selesine alışıyorsunuz sıkıntı çıkmıyor.

• Beğen

soneryen

Forum Bağımlısı
Tepki
2.733
İsim
Soner
Bisiklet
Trek
Bende de ciddi ağrı yapıyordu. Ne kadar binersem bineyim hiç geçmeyince en sonunda biraz büyük ama kaçkar bisikletten sele almıştım. 10 Numara olmuştu. Konforluydu.

• Beğen

taner07

Forum Bağımlısı
Tepki
5.036
İsim
Taner Yılmaz
Bisiklet
b'Twin
Alışıyorsun da, ben kendi çapımda zamana karşı diye gidonun üstüne yatınca malum yere baskı oluyor ve hak vereceksiniz ki çok ağrı oluyor. Tayt ve sele kılıfı sipariş ettim umarım sorunum çözülür. Normal kullanımda pek sıkıntı yok ama yine de biraz kalçaları ağrıtmıyor desem yalan olur, sele Triban 3'ün kendi üzerinde gelen sele.

• Beğen

Barış TURAN

Forum Bağımlısı
Tepki
2.045
Bisiklet
Kron
Ben de jelli kılıfı 20 dakka sonra eve dönüp sökenlerdenim.Abim rahat ediyor nedense.Gözünü seveyim tahta gibi selenin :)

• Beğen

Hüseyin Külcüoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
709
Bisiklet
Ghost
Satılık - Sıfır pedli yazlık tayt - BisikletForum

Şu arkadaştan şort altına giymek için aldım gerçekten çok rahat, sele kılıfıyla falan uğraşmayın bende denedim arkadaşların da dediği gibi bir yerden sonra gerçekten çok rahatsız ediyor. Tahta gibi.. İlan 11 haziranda açılmış, sanırım ilan süresi 14 haziran sondu. Ama yine de mesaj atıp ulaşabilirsiniz belki vardır elinde..

• Beğen

taner07

Forum Bağımlısı
Tepki
5.036
İsim
Taner Yılmaz
Bisiklet
b'Twin
@mrjoney1str Ben aliexpressden sipariş verdim, Türkiye'den almak isterseniz arkadaşın gösterdiği ürün makul gibi :) :harika:

Gökhan BİROL

Forum Demirbaşı
Tepki
809
İsim
Gökhan Birol
Bisiklet
Lapierre
Soz konusu hususta, pedli tayt haric her sey yalandir. Onu da gidip 20-30 liralik almayin. Almisken kaliteli bir sey alin.

Yukarı Alt