Decathlon alışveriş hata !!

SerdarK.

Daimi Üye
Tepki
171
İsim
serdar
Başlangıç
1998—99
Bisiklet
Whistle
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Arkadaşlar siparişi veriyorum bu 3D özelliği varmış telefona mesaj yolluyo mesajı giriş onaylıyorum hata veriyor hata mesajı:debi kartlar sadece satis islemlerini destekler diyor.
Hiç böyle bi durum başına gelen var mı?
Not:kart ininal kart

Scudo

Oğuzhan Y.

Forum Bağımlısı
Tepki
1.799
Başlangıç
1997—98
Bisiklet
Felt
Evet Serdar bu hafta ben de debit kartım ile alışveriş yapamadım ve durumu özetleyen bir mail attım. Debit kart dediği banka kartı, sanırım seninki de öyle. Ödeme sistemleri değişmiş sadece kredi kartı ile alabiliyormuşuz artık. Daha önce debit kart ile alışveriş yapabiliyordum.

Maile gelen cevap:

Sayın Oğuzhan Yavuz,
Sitemizde debit card ile alışveriş mevcut değildir. Kredi kartı ve havale ile ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
İyi günler dileriz.

• Beğen
Tepkiler: SerdarK.

magrur

Üye
Tepki
20
İsim
alper
Bisiklet
b'Twin
Aynen bende sipariş verdim, sadece maximum, bonus ve axess geçerliydi, bu sıkıntıyı bende yaşadım, birde sadece bonusa 6 taksit var, bonus kartla halletmiştim :)

Tyler

Daimi Üye
Tepki
256
İsim
Eray I
Bisiklet
Merida
@serdarkoc kart bilgini yaz istersen buraya bir de biz deneyelim :)
şaka tabiki
debit kartlarla ayrıca entegrasyon yapılması gerekiyor

• Beğen
Tepkiler: SerdarK.

SerdarK.

Daimi Üye
Tepki
171
İsim
serdar
Başlangıç
1998—99
Bisiklet
Whistle
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
verdiğiniz cevaplar için teşekkür ederim. Çok saçma bi sistem :/ arayıp konuşmak lazım.

magrur

Üye
Tepki
20
İsim
alper
Bisiklet
b'Twin
Ben aradım konuştum, maalesef sistemimiz böyle diyorlar, yapacak birşey yok yani, sitenin sunduğunu kabul etmek başka.

Mehmet H.

Forum Bağımlısı
Tepki
380
Bisiklet
Ghost
epey sinir bozucu bir de sepetteki ürünler gidiyor hayda tekrar ekle işin yoksa :)
sanırım site decathlon ne verirse o hiçmi geri dönüş yapmıyorlarmı düzeltmeleri için anlamadım
bu yüzden havale ile alışveriş yapıyorum decathlondan sürekli neyseki ücretsiz havale imkanım var

magrur

Üye
Tepki
20
İsim
alper
Bisiklet
b'Twin
Aynen, GG veya N11 gibi değil, sil baştan sepet oluşturuyorsun, ancak epostaya mesaj atıyorlar Allah'tan, oradan tekrar rahatlıkla hangi üründü seçmeyle uğraşmadan tekrar sepete ekleyebiliyorum.

Flicker

Üye
Tepki
35
Acaba ininal kart ve gençkart destekliyor mu ?
@hamidgf ile bizde aynı sıkıntıyı yaşıyoruz da

massaget

Forum Bağımlısı
Tepki
431
Bisiklet
Dahon
Konu başlığı pek olmamış bence sistem özelliği öyle ise hemen alışveriş yapmak hata demek bence çok doğru değil...

Yukarı Alt