Decathlon 20 liralık eldiven almayın

okimya

Üye
Tepki
13
Bisiklet
Mosso
Biliyorum ucuz mal kotu oluyor kabul bunu bilerek aldım da bu kadarı da fazla geldi yaw :) bari bir iki tur daha dayanıp oyle parcalansaydi

Dun decathlondan aldığım eldivenler ve bugun 30 km sonucu halleri ;

image.jpg

image.jpg

Scudo

Ogulcandaan

Daimi Üye
Tepki
192
Bisiklet
Merida
Geri götürürseniz faturasıyla birlikte alırlar büyük ihtimal. Ben 5 liralık matara almıştım kokuyor diye geri verdim

• Beğen
Tepkiler: YüzSürKoş

okimya

Üye
Tepki
13
Bisiklet
Mosso
Cok gec olmadan geri götüreyim bende o zaman daha iyisini alırım en azından

• Beğen
Tepkiler: Furkan BOZKUR

Yalnız Pedal

Forum Bağımlısı
Tepki
1.058
Bisiklet
Diğer
ebay dan 12 TL ye eldiven aldık içleri jelli baya iyiydi yanlız küçük beden gönderdiler o ayrı mesele decathlon un eldivenleri işe yaramaz vede pahalı iyi ürünleri var tabi mağazada görerek almak lazım yinede tecathlon candır

1 ay içinde geri alıyorlar fiş varsa decathlon kartı ile alındıysa fişe ve faturaya da gerek yok.

• Beğen
Tepkiler: okimya

lealtad

Forum Bağımlısı
Tepki
1.597
İsim
Hüseyin
Bisiklet
Diğer
Ben iki çift aldım uzun ve kısa. İkisinden de memnunum açıkçası sorun çıkarmadılar

MertAG

Forum Bağımlısı
Tepki
588
Bisiklet
Kron
Suni deriye benziyor daha önce bir süre sıcağa maruz kaldıysa onlar azıcık zorlamayla hemen parçalanırlar.

• Beğen
Tepkiler: Furkan BOZKUR

okimya

Üye
Tepki
13
Bisiklet
Mosso
@MertAG
aynen suni bir deri içinde de penye var tamamen soyup öyle idare edecez galiba :) dün aldım bugün kullandım bu hale geldi, benim bisikletin gidondan tutma yerinden de kaynaklanabilir. ama ne olursa olsun bu kadar dandik olmaması lazım ya o yüzden ben gidip değiştireyim hemen

Deniz A

Forum Bağımlısı
Tepki
1.253
İsim
YDA
Başlangıç
1988—89
Bisiklet
Orbea
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Selam

Faturası ile birlikte geri görürürseniz hemen iade alıyorlar. Hatta Decathlon dan alışveriş yapan arkadaşlara ek bilgi;
Ücretsiz olarak çıkartılan bir adet Decathlon kart edinin. Bu sayede değişim ve iadelerde fatura saklama derdiniz kalmaz.

Samet Arslan

Forum Bağımlısı
Tepki
299
Bisiklet
b'Twin
Şöyle bir eldiven almıştım Decathlon'dan 20 TL'ye. Kartopu bile oynadım bunlarla hala sağlam duruyor. Bir de neden kısa eldiven aldınız ki hava soğuk değil mi acaba İzmir'de? :)

Dosyalar

meseduzu

Forum Bağımlısı
Tepki
342
Bisiklet
b'Twin
Bu iki eldivende de aldim 1 senedirde kullaniyorum hic bir sikayetim yok. Sadece takcikar yapmakdan bogazi genisledi biraz oda dogal yani

okimya

Üye
Tepki
13
Bisiklet
Mosso
@Samet Arslan
Diğer yerlere göre İzmir de havalar iyi :) haftasonu malum 16 dereceyi gördük de ben eldivenleri yaz kış bisiklette kullanmak amaçlı aldım. ama benim bisikletten dolayı sıkıntı çıktı galiba memnun herkes çünkü

Primattan Geldim

Forum Demirbaşı
Tepki
388
İsim
Onur G.
Başlangıç
2003—04
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Katlanır