dayanıklılık ve uzun mesafe ???

Konu, 'Amoeba' kısmında pikare tarafından paylaşıldı.

1. pikare

pikare Üye

Seviye:
    Arkadaşlar Hussar ile uzun yola çıksam (mesela adapazarı-istanbul) beni çok yorar mı uygun mudur hussar bu tip bir yolculuk için?

Bir de Hussar ile dağ tepe iniş çıkış vs. Yapmayı planlıyoruz yani off-road gibi bir şeyler.Hussar bunu kaldırabilecek kadr sağlam mı? İlk günkü tazeliğini koruyabilir mi???...

2. semihcelikoglu

semihcelikoglu Forum Demirbaşı

Seviye:
    Her türlü işini görür kesinlikle yarı yolda bırakmaz.Tecrübelerim ile konuşuyorum forumda da kullanan çok var zaten.

3. Hakan Yazman

Hakan Yazman Onursal Üye

Seviye:
    Bence de hiç sorun çıkarmaz gayet rahatça işiniz görür...

4. Barış Kılınç

Barış Kılınç Forum Bağımlısı

Seviye:

İlginizi Çekebilir

Drafting_Graph_1024x1024.png
Merhaba forumdaşlar :) Aslında başlığı "Drag nedir? Yenir mi?" yapmayı düşündüm ama bu bir Drag'a giriş konusu değil, Drag'ın ne olduğunu zaten bilenler için beyin yakan bilgiler içeren bir makale...
bicycling-team-2-600x4501.jpg
1-Vücudunuzdaki büyük kas gruplarını çalıştırır. [ATTACH] Vücudunuzdaki en büyük kas grupları bacak bölgesinde bulunur. Böylece bacak kaslarının çalışması ve güçlenmesi yağ yakım hızınızı...
170120152989.jpg
Merhaba arkadaşlar. Belki bilmeyeniniz vardır diye burada konu açmak istedim. Şuanda Decathlon'un internet sitesinde gözükmediği için müşteriler hep mağazaya geldiklerinde farkediyorlar....