DAVRAZ da yeni sezon

Konu, 'Outdoor' kısmında Aydın Yıldırım tarafından paylaşıldı.

1. Aydın Yıldırım

Aydın Yıldırım Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
  2. Emre Yıldız

Emre Yıldız Bisikletkolik

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    Davrazda otel fıyatları nedir acaba ortalama birde ısparta merkezden günübirlik gidip gelmek nasıl olur?

Aydın Yıldırım

Aydın Yıldırım Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    Merkezden 26 km lik yol var.Otel fiyatları için SİRENE DVRAZ oteli için internetten bakabilirsiniz.Sezona göre ve hafta içi-sonu farkediyor.

4. Emre Yıldız

Emre Yıldız Bisikletkolik

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    sirene ile görüştüm çok pahalı biz öğrencıyız uygun bir şey arıyorduk.Ben ıspartada apartta kalıyorum arkadaşlarım şehir dışından gelecek galıba en uygunu günü birlik gidip gelmek olacak bızım ıcın

İlginizi Çekebilir

1430236840383-6yeuu0vchlq1-630-80.jpg
Her yaş grubuna yönelik güzel tüyolar veren bir Bikeradar makalesi buldum ve elimden geldiğince size iletiyorum :) Bisiklete binmek genç ve dinç kalmanın yollarından biridir. Vücudumuzun yıllara...
upload_2017-1-3_15-30-31.png
Spor sırasında nabız bandı kullanıyorsak bazen nabzımızın en üst noktaya çıktığını görürüz. Bu üst noktayı oksijen kullanarak maksimum yakıt ürettiğimiz üst sınır olarak görebiliriz. Buna teknik...
upload_2017-2-1_9-3-3.png
Şöyle bir hizmet olsa, iyi olmaz mıydı? - Katılacağımız yarış parkurunun tüm detaylarını biliyoruz. Diyelim ki, organizasyon bu parkuru internet sitesinden paylaştı veya geçen yıl bu parkurda...