Forum için öneriler

Scudo

Burak Meşe

Forum Demirbaşı
Tepki
260
@evrenolb

Dün bende de aynı problem uzun süre oldu. Genel bir sorun, seninle ilgili değil.

Hakan Yazman

Forum Bağımlısı
Tepki
5.443
Evet bir sorun vardı şu anda çözülmüş durumda...

evrenolb

Aktif Üye
Tepki
71
@Hakan Yazman

Hayır, bu forum bağımlılık yaptığı için erişilemeyince insan kötü oluyor.

Bu vesile ile forum için tüm emek verenlere teşekkür ederim.

Bulent

Banu B.

Forum Bağımlısı
Tepki
306
değerli forumcular,

bir sıkıntımı paylaşmak isterim. bu günlerde aynı konuya taban oluşturan ancak farklı kişiler tarafında açılmış birçok konu görüyorum. üstelik sabit konu yapılmış, genel başlıklar da olmasına rağmen, kişisel eğlence olsun diye başlık atılıyor...

forumda zaten gereken konular ve gerektiğine inannılan konularla ilgili yeterince bölüm var. diğerlerini incelemeden açılan ve kilitlenmiş konuların çoğalması sanırım hoş olmayacaktır ileri vadede.

herkes biraz daha dikkatli konu açarsa, çok daha steril bir ortamda konulara katılabileceğimizi düşünüyorum.

göztereceğinizi düşündüğüm özenden ve desteğinizden dolayı şimdiden teşekkürler...

• Beğen
Tepkiler: İdris ACA

bikergrrl

Forum Bağımlısı
Tepki
763
ya cok ozur dileyerekten sayin moderatorum muratevgin'den (beni sirf bu comment icin banleyebilirsin :D) "steril" ortam lafina takilmis vaziyetteyim.. Steril ortam hastasi olsaydik bisikletle ugrasir miydik acaba? diyesim geldi. Dedim bile :D :D en son zincirimi temizledigim gun ellerimin halini gozumun onune getirerekten :p

hakan 48

Üye
Tepki
14
cobike arkadaşımın bu isteği makul ama uygulanabilirliliği yok.Bence kendini üzmesin.Malesef benzer konular açılmaya devam edecektir.

HaliliOzturk

Forum Bağımlısı
Tepki
7
Bir konu açılmadan önce forumun arama motorunu kullanmak için 2 dakika zaman ayırmak yeterli aslında... ;)

Banu B.

Forum Bağımlısı
Tepki
306
@muratevgin

kişi işaret etmek istemediğimden sorunuzu özelden cevaplayacağım.
anlayış için teşekkürler...

Banu B.

Forum Bağımlısı
Tepki
306
@hakan 48

üyelerin, şöyle bir site nasıl çalışıyormuş, nerede ne konular varmış baksalar sanırım çözebilecekleri kadar kolay.:) elbette yanlışlıkla olacak şeyleri belirtmiyorum. kendimi üzmüyorum elbette ama biraz dikkat diyorum o kadar:) bununla üzülseydim ben bitmiştim zaten:)

• Beğen
Tepkiler: hakan 48

hakan 48

Üye
Tepki
14
@cobike

Bende işte diyorumki bu biraz dikkat uyarısı boşa gider.Kendinizi üzme konusu lafın gelişi söylenmiş bir şaka .) Bu arada bende sizinle aynı fikirdeyim aslında da, realist davrandığımı düşünüyorum

burgazz

Forum Bağımlısı
Tepki
324
ben soyleyeyım bilmem kac dane xc 500 mu alsam xc 1000 mı alsam konulu baslık var gercekten foruma xc 500 yazsalar istedıklerını mutlka bulurlar bıraz daha arastırma yapmak lazım derım

Hasan Hakan Koç

Forum Bağımlısı
Tepki
1.177
@burgazz

mehmet cim bende düşünüyorum hakikaten xc 500 mü yoksa xc 1000 mi yoksa xc1250 mi alsam yoksa odaha yok mu :eek: nasıl bir kompanent toplasam :rolleyes:
bu konuya burada devam edebilirmiyiz rica etsem
hem yeni konuda açmamış olur böylelikle konu kirliği yaratmayız arada kaynar gider
şimdi git arama motoruna gecenin bu vakti yaz bekle sonra oku anlamaya çalış soracaklarını uykulu uykulu sorulmuş mu diye incele olacak iş değil yani .. burda kayanasın hakket işte xc 1000 daha iyi demi mehmetim burgazz ım sen nediyorsun bu konuda merakla bekliyorum .:)

• Beğen
Tepkiler: hakan 48

Hasan Hakan Koç

Forum Bağımlısı
Tepki
1.177
@Selim Çam

bundan sonra arama motoru falan kullanmam nasıl olsa sıkı dostuz .msn den yada özelden sana sorarım selimcim sonra adamı fena bozuyorsun

• Beğen
Tepkiler: Selim Çam

Bulunmaz

Forum Bağımlısı
Tepki
675
2 aynı konuyu 2 farklı kkişi açsa, forum kirlense noolur ki?..

ciddi merak ediyorum..yavaşlarmı forum..noolur yani..

• Beğen
Tepkiler: nazz ve Selim Çam