Satıldı DAMPING! - Hutchinson Toro sıfır lastik - SPD pedal xt pd-m770 - Cane Creek S3 furç

Konu, 'Yol Bisikleti İlan Arşivi' kısmında Doğukan Akdoğan tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Doğukan Akdoğan

Doğukan Akdoğan Kıdemli Üye

Seviye:
    malzemeler ankaradadır. isteyen görebilir / elden alabilir.
    bunun dışında ptt kargo ile tüm türkiyeye ücretsiz gönderebilirim.

satıştaki malzemelerin hala satışta olup olmadığını imzamdaki güncel parça listesinden anlayabilirsiniz.

Kişisel mesaj gönderebilirsiniz

Hutchinson Toro - XC - sıfırdır. foldable model. yol bisikletine geçtikten sonra mtb ye takmaktan vazgeçtim. bunu satıp bit yol lastiği alacağım. değerinde yol lastiği ile takasa açığım.
    chc fiyatını baz alırsak 86€
    http://www.chainreactioncycles.com/Models.aspx?ModelID=34956
    benim istediğim fiyat 120TL

eggbeater lara geçtiğimden mtb ve yol bisikletimin üzerine takılmış olan spd pedallar satılıktır.

Deore XT PD-M770 spd pedal, pedallar sorunsuzdur, zaten ömürlük bir malzemedir. üzerine yeni platform takılmıştır. platformlar sıfır durumdadır. istenirse platformsuz satabilirim.

platform ile 65TL SATILDI
    platformsuz 50TL SATILDI

Sıfır Cane Creek S3 (threadless) Furc -
    rulmanlıdır. hiç kullanılmamıştır.
    istediğim fiyat 50TL

İlginizi Çekebilir

IMG20160210221513.jpg
vee karşınızda ilk gıda incelemem. pek inceleme diyemem aslında. ürünümüz bu şirin görünümlü şey. şuan size boş gibi gözüküyor olabilir. çünkü boş. içindekileri ben yedim. tadı karışık meyvalı...
upload_2016-10-26_10-10-26.png
Emre Üçüncüoğlu geçen yılın Aralık ayında 2016 hedefleri başlığıyla bir konu açmıştı. 2016 hedefleri Kışa doğru yaklaştığımız bu günlerde, 2017 hedeflerimizi şimdiden belirleyip, buna göre plan...
Fabian-Cancellara-aero-position-2.jpg
1988 İtalya turunda Andy Hampsten’in Passo di Gavia tırmanışı efsanedir. Hampsten, o tırmanışta pembe mayoyu ele geçirmişti, ancak, turun bitmesine hala 8 gün vardı ve Gavia etabını kazanan Erik...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.