Dalyan Bisiklet Muhtarlığı Bahar Klasikleri 1 Çal Dağı 170 km.

Durum
Başlık tartışmaya kapatılmıştır.

levent sünger

Aktif Üye
Tepki
413
Bisiklet
Cannondale
Dalyan Bisiklet Muhtarlığı olarak 30 Nisan 2009 Perşembe günü solo bir tur yapayım dedim, bütün kış nereye gitsem gözüme çarpan Çal Dağına , sabah 7 gibi yola çıktım Ortaca Dalaman derken Kayadibi Gürleyk ayrımından anayoldan ayrılıyorum.

(link)

Güzel ama yorucu bir turdu ,bahar klasikleri arasında yerini aldi , 170 km. mesafe , 2500m. toplam rakım , 1100m. max. rakım , bir sandwich , bir simit , bir kokoreç, 2 muz, 10 kadar kayısı kurusu, 2 müsli bar , 2 izotonik, miktarı belirsiz su, 2. bahar klasiğimiz eğer hava müsade ederse, gelecek pazar 2.si olucak olan trans sandras, bisikletlekalın hoşcakalın.

Scudo

Asmirk

Forum Demirbaşı
Tepki
1.206
Çok Güzel bir Gezi olmuş Fotolarda harika doğanın güzelliklerini mükemmel yansıtmış. Pedallayan ayaklarınıza sağlık

• Beğen
Tepkiler: levent sünger

Baki Berk Kayalar

Forum Bağımlısı
Tepki
1.208
Yüreğinize sağlık. Allah nasip ederse yazın o güzergahlardan bisikletle geçeceğiz. Güzergahımı anlatan fotoğraflar sunduğunuz için çok teşekkürler. Yolun ne kadar güzel ve zevkli olduğunu gördüm.

• Beğen

AydınGünaydın

Forum Bağımlısı
Tepki
1.381
Baharın resitalini sizin fotolarınızda görmüş olduk ayakalrınıza sağlık.Paylaşım için tşkler

• Beğen

levent sünger

Aktif Üye
Tepki
413
Bisiklet
Cannondale
Mesaj yazan bütün arkadaşlara teşekkürler bu arada resimleri düzenlerken bir hata yapıp olması gereken boyutdan daha büyük düzenlemişim bu yüzden özür dilerim tekrar yeni konu olarak attım.

• Beğen
Tepkiler: Ender Alıcıoğlu

Ender Alıcıoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
3.923
@levent sünger

İlgin için teşekkür ediyorum Levent kardeşim.

Bu konunda resimler forum kurallarına göre çok büyük ebadlardaydı.

Bende bu konuyu kilitleyip diğer konunuza yönlendiriyorum.

Sevgi ve selamlarımla.

(link)

• Beğen
Tepkiler: Barış Kılınç
Durum
Başlık tartışmaya kapatılmıştır.