Dağ Bisikletlerimizin Fotoğrafları

Mustafa Acar

Keep going...
Başlık
29
Tepki
560
Bisiklet
Kron
Merakımdan soruyorum, nedir bu tek yapraklı aynakol muhabbeti, Bilen yeşillendirebilirmi acaba, 3 kolulların suyumu çıktı yoksa yeni trend mi bu? yüksek hızda kadansı nasıl yakalıyorsunuz merak ettim.:)

Murat Cömez

En yeni üye - Kayıt: Az önce
Başlık
78
Tepki
12.436
İsim
Murat Cömez
Bisiklet
Colnago
@Mustafa Acar
Dag bisikleti ve yüksek hiz? Güzel soru ayni su sorunuza benzemis, tek yapraklı aynakol ve 3 kolulların suyumu çıktı? yek yaprakli tamanda 3 kollu hangisi oluyor onu anlamadim arti dag bisikleti ile hiz yapilmaz adi üstünde dag bisikleti demislerki, daglarda kullanilsin diye.

mariokaldato

Yolsuz kaldım inanki dünyama gün doğmuyor
Başlık
97
Tepki
27.295
İsim
Raşit Cumhur Çakın
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Şehir - Tur
186745

@Murat Cömez

Oyle deme reis dropbar gidon takiyorsun bu sefer girevil deyip hizli oldugunu sananlar da var :D

Mustafa Acar

Keep going...
Başlık
29
Tepki
560
Bisiklet
Kron
@Murat Cömez

Haklısınız acele ile yazılınca olanlar oluyor böyle işte, durun daha ayrıntılı yazayım.

"Merakımdan soruyorum, nedir bu tek yapraklı aynakol muhabbeti, Bilen yeşillendirebilirmi acaba, 3 yapraklı aynakollardan en büyük ikisinin (32-34 yada 44-46-48) suyumu çıktı yoksa yeni trend mi bu? yüksek hızda (40-48 km/h) kadansı nasıl yakalıyorsunuz merak ettim. "

Edit: (40-48) e birim eklendi malum kadans falan sayarlar..

Sanırım daha anlaşılır oldum.:) dağ bisikletinde hız yapılmazıda ilk defa duydum şimdi..

Tepkiler: notforheaven

Murat Cömez

En yeni üye - Kayıt: Az önce
Başlık
78
Tepki
12.436
İsim
Murat Cömez
Bisiklet
Colnago
@Mustafa Acar
Dag bisikletini hiz yapmak icin kullaniyorsaniz sorunuzun cevabinida kendiniz vermis oldunuz zaten. Tek yaprakli isteyen tek yaprakli kullanir, 2 yaprakli isteyen 2 yaprakli kullanir sizin gibi MTB yi hiz icin yani 40-48 km/h larda:kötü: kullanmak isteyen 3 yaprakli kullanir.

Saygilarimla

CmlCLK

Tanri Türk'ü Korusun
Başlık
4
Tepki
3.615
İsim
Cemal ÇELİK
Başlangıç
2013—14
Bisiklet
b'Twin
Dağ bisikleti ile de hız yapılabilir ama saçma bir gayret olur deyip ortamı yumuşatayım 😏.

Yukarı Alt