Dağ Bisikletlerimizin Fotoğrafları

Murat Cömez

En yeni üye - Kayıt: Az önce
Başlık
78
Tepki
12.613
İsim
Murat Cömez
Bisiklet
Colnago
@Gökhan Akkaya
Aman derim, sakin öyle bir hata yapma bisikletin tüm güzelligini ve görüntüsünü bozarsin, benden demesi.
Bu bisiklette yapman gereken sadece seleyi boyuna göre yükselt, ön fren kablosunu dogru yerden gecirip tuttur ve 9lu XTR leri 10lu ile degistir. Benim sahsi fikrim böyle ve baska hic bir seye gerek yok. :):harika:

Gökhan Akkaya

BilgisayarKurdu
Başlık
72
Tepki
2.036
İsim
Gökhan
Bisiklet
Nishiki
@Murat Cömez
Yaşım kadar bisiklet toplamış biri olarak sizi dinlemekten haz duyarım abi :) Gereksiz bir uğraştan kurtarmış oldunuz beni :) Yazı bekliyorum vallahi, zor akşam ediyorum günleri, havalar ısınmadan binmek yasak.

Şeref Tuzcu

Profil foto: Tuncay Sefer @tunsef
Başlık
4
Tepki
1.206
İsim
Şeref Tuzcu
Başlangıç
1994—95
Bisiklet
Cannondale
Bisiklet türü
Cyclocross
Çıkışta sorun yok ama inişte çok soğuk, pedala başlayınca unutuyorsunuz gerçi...

Bağlantıyı görüntüleyebilmek için üye girişi yapmalısınız.

IMG_1569.JPG IMG_1562.JPG IMG_1566.JPG

C.Koc

Forum Bağımlısı
Başlık
25
Tepki
1.324
İsim
Cem
Bisiklet
Cube
@Kosova güle güle kullanın maşaya ne oldu ? Neden mosso maşa var ? Haddime değil ama sanki maşayı kaplama yada boya yapsanız daha iyi durur kanımca...

Kosova

Üye
Başlık
0
Tepki
22
İsim
İbrahim Şen
Bisiklet
Scott
Kışın asfaltta yım genelde o yüzden sabit maşa taktım. Yazında dağ taş derken yaylı takarım, yani bir bisikleti her koşula uydurmak bizimkisi :) yol bisikletine alışamadım bir türlü sert kullanıyorum biraz,mecburen bu yolu denedim.mosso yazisi benide rahatsiz ediyor kaplama olabilir iyi fikir haklısınız, ama yokuşta çok rahat ettim bu maşayla . Saygılar

• Beğen
Tepkiler: C.Koc
Yukarı Alt