Dağ bisikletinizin lastiklerini böyle görmeyi sevenler?

Osman Tuğrul

Forum Bağımlısı
Tepki
1.173
Bisiklet
Bianchi
Merhaba arkadaşlar, evet dağ bisikletinizin lastiklerini böyle görmeyi sevenler? Çamurlu, tozlu, pis :) Ama eğer lastik böyleyse o hazzı çoktan tatmışsınız demektir :)

Normalde böyle dururken;
https://i.hizliresim.com/2kk6AE.jpg

Bu sabahki gezimden sonra böyle tozlu görünüyor.
https://i.hizliresim.com/N44nvL.jpg

Daha çamurlu bir ortamda süremedim ama bekliyorum o zamanı :)

Scudo

BF Okuru

Üye
Tepki
2
bulunduğum oda 33 derece, azıcık bile esmiyor... her iki fotoğrafa da bakıp bakıp duruyorum. süper bir yaşama sevincin olmalı. hayattan her zaman böyle keyif almanı dilerim.

Osman Tuğrul

Forum Bağımlısı
Tepki
1.173
Bisiklet
Bianchi
@belgen Teşekkürler. Valla bizim burası da esmiyor, oturduğum yerde sırılsıklam oldum, Kilo veriyor insan böyle :D
@ozan erdem Pardon reizzz :) Konuyu sana vereyim :D Bu arada 2. resimde ki plastik mavi kapak bana geldi sanırım :)

cnyn rdr

Forum Demirbaşı
Tepki
371
Bisiklet
Diğer
@Osman Tuğrul

Estafurullah,ben ayda yılda bir böyle kirletiyorum içim acıyor bisiklet kirlendi diye :) Her gün böyle kirletip her gün yıkamaya erinmeyenler var :) özellikle de dh,fr tarzı sürenler.Kazasız belasız sürüşleriniz olsun önemli olan o,sevgiler. . .

Osman Tuğrul

Forum Bağımlısı
Tepki
1.173
Bisiklet
Bianchi
@ozan erdem Evet, çok doğru dediniz kazasız belasız sürmek önemli, yalnız ben dağa doğru gittikçe köpekler bana bela oluyor o sıkıntı :D
Bende biryerde okumuştum, bisikleti benzinlikler deki tabanca yada hortumla yıkamayın gibi vs. bende bezi yıkayıp yıkayıp siliyorum, pinpiriklilik başa bela :)

reterete

Üye
Tepki
2
İsim
Süleyman Ata
Bisiklet
Trek
Ben pek kirli lastik sevmiyorum açıkçası :D benim Würth'den aldığım bi yanak parlatıcı cilam var 5 Litrelik Her temizlediğimde onu sürerim . Ayıptır söylemesi gözlerin benim üzerimde olmasını severim abiler :koptum:

Ghost

Yoksa insan başıboş bırakılacağını mı sandı?
Tepki
478
İsim
Enes
Başlangıç
2003—04
Bisiklet
b'Twin
Bisiklet türü
Dağ bisikleti

onurdemir

Aktif Üye
Tepki
124
İsim
onur
Bisiklet
Ümit
Yok abi bulamadım eski resimlerine bakım bakıp duruyorum.Yenisini aldım bende carraro crp 710 bu çarşamba geliyor.

Ghost

Yoksa insan başıboş bırakılacağını mı sandı?
Tepki
478
İsim
Enes
Başlangıç
2003—04
Bisiklet
b'Twin
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@onurdemir inş. Bunda da bi hayır vardır. Umarım carraro sağsalim gelir. Hayırlı olsun şimdiden