Dağ bisikletine Şehiriçi kullanım lastiği.

Konu, 'Dağ Bisikleti / MTB / Mountain Bike' kısmında Emre Gülen tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Emre Gülen

Emre Gülen Onursal Üye

Seviye:
    Merhaba. Şu anda mtb bisikletimde 2.0 kalınlığında lastik var. Şehir içi kullanmak için lastik arıyorum. Merak ettiğim benim jantım 26x1.75 ebatında ben bu janta 26x1.75 ebat lastik takabilirmiyim . Teşekkürler.

2. umut pehlivan

umut pehlivan Yeni Üye

Bisiklet:
    Canyon
    Seviye:
    evet takabilirsin.. eğer istersen daha ince 1.50 lik lastik de takabilirsin. ben öyle yaptım.. mevcut iç lastiğin kalın olabilir, onu da biraz uğraşarak 1.50lik lastiğe sığdırabilirsin. bi problem olmaz. yaklaşık 650 km'dir bana problem çıkartmadı.

Emre Gülen bunu beğendi.
    Emre Gülen

Emre Gülen Onursal Üye

Seviye:
    Teşekkürler. Yani önemli olan iç lastik jant değil.

Emre Gülen

Emre Gülen Onursal Üye

Seviye:
    Konu kapatılabilir.

İlginizi Çekebilir

upload_2016-10-26_10-22-10.png
Emre Üçüncüoğlu geçen yılın Aralık ayında 2016 hedefleri başlığıyla bir konu açmıştı. 2016 hedefleri Kışa doğru yaklaştığımız bu günlerde, 2017 hedeflerimizi şimdiden belirleyip, buna göre plan...
Echelons-.jpg
Hazır bu konuya parmak basmış bir GCN videosuna denk gelmişken, forumda da tartışalım istedim :D [MEDIA] GCN, bisikleti hobiden öteye geçirmek isteyen herkesin mutlaka öğrenmesi gereken yakın...
WATSON_00004704-074-630x448.jpg
Bu 11 madde gerçekten onun maddeleri mi bilmiyorum ama, CyclingWeekly böyle demiş :) Orijinal Link, yazının sonunda olacak. [ATTACH] 2016 olimpiyatlarında altın madalyaya giderken Cancellara......
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.