Dağ Bisikletimi Yol Bisikletimi ?

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Görünüşe göre alacaksan, bir adet Fuji zaman karşı bisikleti al. :)

http://cdn.mos.bikeradar.com/images/news/2010/10/22/1287748471578-n9m4nibtrtan-670-75.jpg

Tabi bana sorarsan; amacına yönelik bir şey al. Şehir bisikletini öneririm.

Scudo

Onurcan Ökse

Daimi Üye
Tepki
30
İsim
Onur Can Ökse
Bisiklet
Claud Butler
@ahmetcan44

Tamam şehir bisikleti alıcam ozaman tavsiyen ne olur 800-900 tl arası çünkü uzun ömürlü bi bisiklet almak istiyorum bi kaç sene bende durucak durduğu sürecede yeni parçalar filanda ekliycem değiştiricem

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Disk frenli olarak Carraro Sportive 225, v frenli olarak 224 modelini önerebilirim. Donanımı biraz daha iyi bir model için Salcano City Sport 30 düşünebilirsin. Kron Tourer 24 V de var. Sedona 311 Sport modeline bakabilirsin. Disk frenli ve 225'in hemen hemen aynısı olan Bianchi Touring 713'e de bakabilirsin.

Onurcan Ökse

Daimi Üye
Tepki
30
İsim
Onur Can Ökse
Bisiklet
Claud Butler
@ahmetcan44

Ahmet Abi Bu Arada Benim Bulunduğum Bölgede Salcanodan Başka Bisiklet Bayisi Yok Bu Yüzden İnternetten Alıcam Nerden Alabilirim Bilgin Varmı ? Bide Ödemem Gereken Kargo Parası Kaç Tl Olur

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Genelde kargo ücretsiz olur. Sahibinden, SanalPazar, N11 gibi sitelerde bazı bisiklet firmaları (misal; YK Bike, Performans Bisiklet, Güven Bisiklet... vb) ilanlar veriyorlar. Buralardan alabilirsin. Hem bazen çeklerle indirim yapılabiliyor, hem de kargo ücretsiz oluyor. Kendi sitelerinden de alabilirsin.

Onurcan Ökse

Daimi Üye
Tepki
30
İsim
Onur Can Ökse
Bisiklet
Claud Butler
carrora sportive 225 de karar kıldım herkesin yorumu + yönde ama nerden alıcam şimdi ben bu bisikleti hiç bi yerde yok stok durumu yok hepsinde

BF Okuru

Üye
Tepki
2
İzmir'deki bayilere sor. Manisa'da varsa, onlara da sor. Forumda satan bir arkadaş da vardı, bilmiyorum sattı mı. Onu bulamazsan Bianchi Touring 713 al. Aynısının tıpkısı, sadece Bianchi yazıyor üstünde.

Onurcan Ökse

Daimi Üye
Tepki
30
İsim
Onur Can Ökse
Bisiklet
Claud Butler
@ahmetcan44

Salcano ciyt sport 20 nasıl

(link)

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Olabilir, bunu da alabilirsin fakat buna vereceğin parayla bence City Sport 30 al. 27 vitesli. Tek farkı v frenli olması. Senin disk frene çok ihtiyacın yok.

Onurcan Ökse

Daimi Üye
Tepki
30
İsim
Onur Can Ökse
Bisiklet
Claud Butler
@ahmetcan44

Bak Abi Ciyt Sport 30 Alayımmı sonra elimde patlamasın ilerde satmaya kalkışınca ah keşke şu bisikleti alsaydım dedirtmez dimi ?

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Yok, elinde falan patlamaz. Zaten satmak falan da istemeyeceksin aldıktan sonra. :) Görüntüsü, renkleri hoşuna gidiyorsa al. Yoksa diğer saydıklarımdan birini de alabilirsin. 27 vites iyidir, Acera donanımlı, güzel bir model. Beğendiğin 225 modeline benzeyen renklere sahip Kron Tourer 24 V de düşünebilirsin. Renk için örnek verdim. 24 vitesli bu model. Forumda bir arkadaş satıyor sıfırından farksız, daha uygun fiyata.

Onurcan Ökse

Daimi Üye
Tepki
30
İsim
Onur Can Ökse
Bisiklet
Claud Butler
@ahmetcan44

Tamam abi ozaman babam gelince babamla konuşayım ben teşekür ederim yardımın için lastiklerinin fosforlu olması beni sevindirdi gece güzel olucak :D Bi Abi kafamı karıştırdı salcano dede bisikleti gibi diyo kalite yönündende kötü dedi ben antrenmanda yapıcam gezicemde okula giderkende kullanıcam şimdi nabayım ben kafam hepten karıştı

Gökhan Toros

Forum Bağımlısı
Tepki
7.568
Başlangıç
2009—10
@Onurcan Ökse

Tam terse MTB bakımı daha masraflıdır.
Her sürüşten sonra bisikleti yıkayıp, temizleyip bakımını yapman gerekir. Daha ağır şartlarda çalıştığı için daha sık sorun çıkartır. Ayrıca yol bisikletleri narin değildir!

Buna ek olarak yol bisikletlerinde bazı parçalar MTB'ye göre daha pahalıdır.

Onurcan Ökse

Daimi Üye
Tepki
30
İsim
Onur Can Ökse
Bisiklet
Claud Butler
@Gökhan Toros

1500-1600 tl ye kadar ne önerirsiniz yol bisikleti olarak ? ben uzun ömürlü kullanmak istiyorum antrenmanda yapıcam gezicemde okulada gidicem yarış bisikletlerinide görünüş olsun filan seviyorum zaten hızlıda nabıcam bilemedim herkes başka bişey söylüyo kafam çok karıştı

Onurcan Ökse

Daimi Üye
Tepki
30
İsim
Onur Can Ökse
Bisiklet
Claud Butler
@ahmetcan44

Niye Öyle Diyosun Abi :D

Onurcan Ökse

Daimi Üye
Tepki
30
İsim
Onur Can Ökse
Bisiklet
Claud Butler
@ahmetcan44

Tamamdır Abi Salcano Ciyt Sport 30 da kararımı kıldım alıyorum teşekürler yardımın için.