dağ bisikleti

Batuhan Mentese

Daimi Üye
Tepki
11
Bisiklet
Salcano
arkadaşlar sizce orta seviye profa yakın belki bir dağ bisikleti ile 17 yasındaki bir çocuk :) kaç km yapabilir? eski cift amortisörlü celik bisikletle 70 km yapabiliyordum 1 günde. sizce ortalama dağ bisikleti ile ne kadar yol yaparım? :confused: ?

Scudo

Serbay Akar

Forum Demirbaşı
Tepki
209
Bisiklet
KTM
Mesafe sizin isteğinize kalmış, daha hafif ve akıcı bir bisikeltle aldığınız keyfi katlayabilirsiniz :)

Ahmet Can Yakışır

Forum Bağımlısı
Tepki
1.137
Bisiklet
Sedona
Alüminyum kadrolu, sadece önde süspansiyonu bulunan, iyi bir çekiş sistemine ve akıcı lastiklere sahip bir makineyle 150 km rahatlıkla yapabilirsin. Ama bunu bir anda yapmak ölümüne bile sebebiyet verebilecek tehlikelerle dolu; o yüzden antrenman düzeninde ve zamanla mesafeyi arttırarak adım adım ilerlemelisin. Çıkacağın ilk uzun turlarda, yanında mutlaka önceden tecrübeli biri olsun. İstanbul gibi bir şehirde yanına yol arkadaşı olabilecek bir sürü insan bulabilirsin ;)

Sinyor

Daimi Üye
Tepki
195
İsim
Can
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Peugeot
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Dağ bisikletinize en kalın kaç lastik oluyor arkadaşlar? Normal bir hardtail dağ bine
2. 60 olur mu mesela? Deneyeniniz var mı?

suat akman

Forum Bağımlısı
Tepki
4.895
Başlangıç
1985—86
Bisiklet
Mosso
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Dağ bisikletinize en kalın kaç lastik oluyor arkadaşlar? Normal bir hardtail dağ bine
2. 60 olur mu mesela? Deneyeniniz var mı?
Jantınıza takılabilecek lastik ölçüleri bellidir. Jant tipinize göre takılabilecek min. ve max. lastik genişlikleri belirtilmiştir (örnek tablo aşağıda)
Ayrıca kadro ve maşanızın aralıgına göre dönebileceği genişligi gözönünde bulundurmalisiniz.

1711731226356.png

• Beğen
Tepkiler: Cemal Ç.

Sinyor

Daimi Üye
Tepki
195
İsim
Can
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Peugeot
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Jantınıza takılabilecek lastik ölçüleri bellidir. Jant tipinize göre takılabilecek min. ve max. lastik genişlikleri belirtilmiştir (örnek tablo aşağıda)
Ayrıca kadro ve maşanızın aralıgına göre dönebileceği genişligi gözönünde bulundurmalisiniz.

315939 dosyayı görüntüle
Sağolun ama aslında sorum janta olup olmaması değildi. Standart dag bisikleti Kadroları genelde kaç kalınlığa kadar izin veriyor onu merak ettim.