Dağ Bisikleti İle Engebeli, Taşlı yollarda Sürüş Nasıl Olmalı? Sizin İçin Çevirdik.

Konu, 'Dağ Bisikleti / MTB / Mountain Bike' kısmında atta tarafından paylaşıldı.

1. atta

atta Forum Bağımlısı

Seviye:
    Merhaba, birkaç gün öncesinden bunu seçmiştim ve "seninki kaç vites" üzerinden abimize gönderdim. O da sağolsun yoğun iş temposunda bizim için çevirmiş ve bloğunda yazısını da yazıp -ellerine sağlık- bana bu sabah atmış. Fazla uzatmadan:

http://seninkikacvites.blogspot.com/2013/10/dag-bisikleti-ile-engebeli-arazide-surus.html

Gerekli açıklamalar, video ve çeviri pdf formatı olarak blog yazısında bulunuyor. Bir ricamız olacak, yazıyı videoya altyazı olarak ekleyebilecek birisi varsa ekleyip bu konu altında paylaşabilir mi? Paylaşırsa çok memnun oluruz, saygılar...

atta

atta Forum Bağımlısı

Seviye:
    Arkadaşlar kimse yorum yapmayacak mı? Birde yeni çevirilerde olacak.

3. Tuna Kalın

Tuna Kalın Aktif Üye

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Video güzel ama söylenenleri henüz anlayamadım :)

atta

atta Forum Bağımlısı

Seviye:
    Buradan sorum ben yardımcı olurum. PDF formatlı dosyayı indirdiniz mi?

5. Tuna Kalın

Tuna Kalın Aktif Üye

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    hayır videoya eklense tam nerde ne anlatıyor anlarız

atta

atta Forum Bağımlısı

Seviye:
    Videoda 1- diye başladığı yerden itibaren anlatıyor. İşte videoya ekleme işini yapamadık, o yüzden yardım istedik. Çeviri pdf li dosyada...

İlginizi Çekebilir

Honest-Ads-Sports-Drinks.jpg
Yine uzun ve detaylı bir makale ile kaldığımız yerden devam ediyoruz :D Bu haftaki konu beslenme ve su içme. Fakat içinde yağ ve karbonhidrat yakımına dair harika, herkesin işine yarayacak...
Aero-vs-Lightweight-2.jpg
Güzel öneriler veren bir tırmanış makalesini paylaşıyorum :) Linkin orjinali: Cycling Tips: How To Climb Faster And Easier [ATTACH] Zirveye hızlı ve kolay ulaşmanın ağrısız yolları Her...
1430236840383-6yeuu0vchlq1-630-80.jpg
Her yaş grubuna yönelik güzel tüyolar veren bir Bikeradar makalesi buldum ve elimden geldiğince size iletiyorum :) Bisiklete binmek genç ve dinç kalmanın yollarından biridir. Vücudumuzun yıllara...