Dağ bisikleti alacağım tavsiyeleriniz nedir.

camenes

Üye
Tepki
3
İsim
soner
merhaba arkadaslar
dağ bisikleti almak istiyorum ancak karar veremedim acıkcası son teknolojilerdende pek bilgim yok arastırdıgım kadarıyla biliyorum o yuzden bosa para harcamak pisman olmak istemiyorum ..
benım ıcın marka vs onemlı degıl verdıgım paraya degsın yeterlı sızlerın onerıleri nelerdir butce olarak 800e kadar olabilir.hidrolik disk fren olması tercihim

salcano 450 hd lere baktım bazı yorumlarda salcano almayın yazıyor.
önerileriniz nelerdir teşekkurler simdiden :)

• Beğen
Tepkiler: nazmi bilmez
Scudo

camenes

Üye
Tepki
3
İsim
soner
senin tavsiye edebilceklerin neler ilgilenirsen bakabilirm

nazmi bilmez

Forum Demirbaşı
Tepki
157
Carraro CRP 700 önerilmişti bana geçen gün hoşuma da gitmedi değil büyük ihtimal bende yakın zamanda bunu alacağım

Melih Çolak

Cyclist ♥
Tepki
3.073
Bisiklet
Scott
@nazmi bilmez düşük bütçeli bisikletler parçalarından dolayı sorun çıkartabiliyor bu yüzden salcanodan uzak dur demek bana mantıksız geliyor üst seviye bir salcano hiç sürdünmü ? :)
@camenes 2.el kron xc1000 alınabilir :harika:

mehmet ulaş

Forum Bağımlısı
Tepki
571
Bisiklet
Mosso
Nazmi arkadaşa katılıyorum gidip 600 tlye dağ bisikleti alıyorlar sonra heryeri kırılıyor arazide dağ bikşeyi istiyorsanız biraz para ayırın(600 tllik dağ bisikletim var :D :D)

nazmi bilmez

Forum Demirbaşı
Tepki
157
@Melih Çolak bende o yüzden ucuz bir şeyden kaçmasını önerdim 700-800 liralık bir bisiklet donanımı düşük olduğundan sıkıntı çıkartacaktır.

@mehmet ulaş hay ağzını öpiyim dicem de yanlış anlaşılacak sonuna kadar katılıyorum sana.

• Beğen
Tepkiler: mehmet ulaş

camenes

Üye
Tepki
3
İsim
soner
taksitle ayarlamaya calisirim biseler acıkcası ben dırek nakıt olarak 800 verırım dıye soyledım en basta dedıgım gıbı verdıgım 800 cope gıdıcekse bı anlamı yok sonucta ıyısını almak lazım

• Beğen

nazmi bilmez

Forum Demirbaşı
Tepki
157
@camenes paran çöpe gideceğine ( benim gibi ) sabredersen biraz üzerine ekleme yaparak çok güzel bir şey olmasa da orta ayar bir bisiklet her türlü işini görecektir

mehmet ulaş

Forum Bağımlısı
Tepki
571
Bisiklet
Mosso
@camenes 2. El alın 1100-1200 hatta 1300 tllik bisikletler 800 tlye gelir.bunu bir defa alıcaksın adam gibi alıcaksın tecrübeyle sabittir bu dediğim.

camenes

Üye
Tepki
3
İsim
soner
2.ellerin sıkıntılarının olma ıhtımalı nedır sonucta cok anlamıyorum dedıgım gıbı sonra hasarlı curuk almıyak :D

• Beğen

nazmi bilmez

Forum Demirbaşı
Tepki
157
@camenes 2. ele pek güvenilir mi bilmem ama sıfır almak sanki daha mantıklı geliyor ( benim görüşüm )

camenes

Üye
Tepki
3
İsim
soner
simdi salcano almayın dıyorsunuz orası tamam baska marka olarak neler olabilir yada bazı yorumlarda okudum toplama dıyolar onu nasl yapabilirm

soul_boy

Üye
Tepki
109
İsim
Can
Bisiklet
Cube
Cube kadroları nasıldır arkadaşlar.?

wenom

Forum Bağımlısı
Tepki
672
İsim
rafet
Bisiklet
Diğer
Ghost se 2000

veyselozcelikk

Aktif Üye
Tepki
391
İsim
Veysel
Bisiklet
Giant
Merhaba,
2500 km dir Salcano Astro 50 kullaniyorum. 730 TL ye almistim bir bucuk sene once. Lastik patlamasi disinda ufacik dahi sorun yasamadim. Bu da zaten markayla ya da modelle cok alakali birsey degil...

Bence, eger er bir Salcanon varsa asla servisin yoktur... Guvendigin bir bisiklet tamircin olacak.
Belli araliklarla getirip bakimlarini yaptiracaksin. Ben bir bucuk senede 3 kez Bike Outdorda genel bakim yaptirdim. Memnunum... Ya da elinden geliyorsa kendinde yapabilirsin tabi bakimini.

Kisacasi bisiklet alacaksan kadronun uzerinde yazan yazi yerine aksamlara dikkat etmelisin.

camenes

Üye
Tepki
3
İsim
soner
btw ler decathlnda var omur boyu garantı verıyolar Kadro, gidon boğazı, gidon ve maşa için suphecı bıraktı oyuzden benı bıraz ıyımı acaba dıye dusundum :D

mehmet ulaş

Forum Bağımlısı
Tepki
571
Bisiklet
Mosso
@camenes 2. Elde sana yardımcı oluruz sen 2 . El bak derim ben . Daha yüksek donanım olur.