D.A.Y.İ.G. Sülüklügöl Turu

BF Okuru

Üye
Tepki
2
dostlarım erikli şelalesi hakkında bilgi
çınarçıkta motordan indik sağ yola girerek sahilden gidiyoruz ve bir sapak var ordan sola gireceğiz erikli şelalesi 8 km yazar yalnız bu yolun 7 km si rampadır rakım 750 dir

Scudo

Hasan Bahri Toros

Forum Demirbaşı
Tepki
684
Bisiklet
Scott
@G. Akpınar

:D 2 Ağustos kartepe dönüşü Arifiye istasyonundan Adapazarı expresi ile yük vagonunda haydarpaşaya kadar pestilimiz çıktı bunun için yük vagonlarını kaldırtmak zorunda kaldık pedalşörlere duyrulur yoksa bu haftada kudret abi kartepeye götürüyordu bizi yük vagonları kalkınca iptal oldu Kartepe Size gelince ne işiniz var Sülüklügölde sülükmü tutacaksınız mis gibi erikli şelalesi varken veya Delmece yaylasıda olabilir.

• Beğen
Tepkiler: krankmili

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@Hasan Bahri Toros

hasan o trene binmememi anlamışsındır herhalde bütün duraklarda dolmuş gibi duruyor o adapazarı ekspresi :boese157: :boese157: :boese157:
emri zati ben verdim şaka şaka valla şaka :D :D :D :D :D

evet oh canıma değsin iki adet birayıda içmişim bir güzel restoranda kartepe yorgunluğu kalmadı da şimdi hepsi hayal oldu

Hasan Bahri Toros

Forum Demirbaşı
Tepki
684
Bisiklet
Scott
@kudu

:D Kudret abi adapazarına binmeseydim son vapura yetişemezdim.Geç geliyor doğu ekspresi ama iyi oldu yük vagonlarını kaldırtman kartepe hayal oldu.:D

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@Hasan Bahri Toros

nereye hayal oldu hasan bir topiği kaçırmışşın 266 km kartepe
bostancıdan gelebilirsen iyi olur o gün oruç tutma büyük olasılıkla 6 eylül pazara tam 266 km gidiş ve dönüş bisikletle
minibüsü alabilirsen çok iyi olur bu arada kadir le telefonda konuştum geliyor o gelince deli fişek yarbay kenanda gelir eminim sado baştan geliyorum dedi

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@gökhan aksoy

gökhan dostum görkem vuralla konuşmuş ankarada işi çıkınca durum bu birde yük vagonlarının kaldırılması durumunda nasıl gidecektiniz geriye otobüsler kalıyor oda işkence

Hasan Bahri Toros

Forum Demirbaşı
Tepki
684
Bisiklet
Scott
@kudu

:D Sayın kudret bey burası kartepe topiği değil sülüklügöl topiği lütfen yazılarınızı kartepe topiğinden yazarsanız memnun olurum.Bana kızmadın değilmi kudret abi :D

gökhan aksoy

Forum Demirbaşı
Tepki
532
ben de tam kamp malzemeleri alıyodum.
tcdd nin ugulaması kötü olmuş.
o zaman diğer tura katılırız inşallah. vuralın patronunu da dövecem bir ara hafta sonları sürekli iş çıkartıyo ;)

krankmili

Forum Bağımlısı
Tepki
2.445
Gökhan bir konu açıldı lütfen kontrol et ve eğer istiyorsan sizleri de yazacağım, arkadaşlarınla konuş. Vural'ın patronunu dövmeye kıyamazsın çünkü bayan :)

• Beğen
Tepkiler: gökhan aksoy

TOYGAR YONTGAN

Forum Demirbaşı
Tepki
745
Sevgili dostlar,kararlaştırılan tarihte şehir dışında olacağımdan sülüklügöl turuna çok istememe rağmen katılamayacaktım,ama eylül ayında mutlaka ve mutlaka bu turu en az iki kişi olmak üzere yapacağım.O zaman gelmek isteyen arkadaşlarla ortak bir tarih belirleriz ve bu turu yaparız inşallah diyorum

Ozkan Aydin

Daimi Üye
Tepki
218
@kudu

Çınarcık ta Hasan Baba isimli güzel bir Tepe vardır.Yalova İstikametinden Çınarcık (Köye ) girmeden Sol tarafa Rampalara girince Çıkılıyor, Yoksa Çınarcık
İskele çıkışından sağa devam edip Teşvikiye ,(Karpuzdere ) tarafından mı gidiliyor Erikli ye?:cool:

• Beğen
Tepkiler: Vural UZUN

Vural UZUN

Forum Demirbaşı
Tepki
886
Dostlarım İstanbullular (Kudret abi sakın kızma:))
Bu aralar iş yoğunluğum sebebiyle forumu fazla takip edemiyorum neler olmuş neler:) 15-16 Ağustos'ta şehir dışında olma durumum ortaya çıktı. Ancak bu ihtimal kesinleşmediği için ya da ben olmasam da turun yapılabileceği düşüncesiyle Sülüklügöl'ü erteleme gibi bir duyuru yapmadık. Fakat bu arada yük vagonuna bisiklet alınmaması uygulaması başlayınca otomatikman tur planımız aksamış oldu.
kudret abi ve Görkem sağolsunlar hemen süper bir organizasyon yapmışlar. Çadırlı madırılı olmasa da Erikli gezisinin de harika olacağına inanıyorum. Eğer şehir dışına çıkmazsam ben de katılacağım, artık orada görüşeceğiz:) Bu arada, Toygar'ın da dediği gibi Sülüklügül hayal olmuş değil. Eylül ayında mutlaka bir çadır konaklamalı Sülüklügöl yapıyoruz. Otobüsle de olsa gideriz yaparız Sülüklügöl'de turumuzu:) DAYİGçiye engel yoooooook:) Öpüyorum hepinizi:)

• Beğen
Tepkiler: TOYGAR YONTGAN

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@Vural UZUN

şimdi tcdd den gelecek yanıtı merakla bekliyorum 15 gün içersinde bana mail gelecek yada telefon kerem dostumda bizi bilgilendirecek tcdd bize kolaylık sağlamak zorundadır bu işin ucunu bırakmıyalım derim

alıntı

Çınarcık ta Hasan Baba isimli güzel bir Tepe vardır.Yalova İstikametinden Çınarcık (Köye ) girmeden Sol tarafa Rampalara girince Çıkılıyor, Yoksa Çınarcık
İskele çıkışından sağa devam edip Teşvikiye ,(Karpuzdere ) tarafından mı gidiliyor Erikli ye?

cevap
çınarcık üzerinden erikli şelalesine gidilecek dostum yalova değil
çınarcıktan armutlu istikametine doğru sahilden giderek yol ayrımında erikli tarafına soldan giriliyor toplam 8 km lik yol